Eladó lakás Érd környékén (14340 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 340 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95338939)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületének Külső Terézváros városrészében, a Ferdinánd-híd szomszédságában, eladó egy 54 m2 -es, kétszobás, másod...
84 900 000 HUF
1 572 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44836725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Szent István Bazilika és az Opera szomszédságában épül a főváros egyik legexkluzívabb fejlesztése. A lakások egyedisége a ré...
236 000 000 HUF
4 720 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45683548)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest egyik kedvelt részén, a Rejtő Jenő utcában egy 38 m²-es, jó állapotú lakás, közvetlenül a Magyar Színház mellett...
56 000 000 HUF
1 473 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (29433433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó az Andrássy úton, a Kodály Körönd közelében egy 126 nm-es, három különálló lakássá alakított, felújított ingatlan. Az á...
190 000 000 HUF
1 507 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (73443225)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy 120 nm-es, jó állapotú, világos lakást egy rendezett, liftes társasházban az Üllői úton. Az ingatlan 10 é...
119 900 000 HUF
999 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (46438791)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hangulatos, galériás lakás eladó a Frankel Leó út sétáló szakaszán Eladó egy 36 nm-es, praktikus elrendezésű, galériás lakás, ...
65 000 000 HUF
1 805 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (31489363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy 134 m²-es, 5 szobás lakást a II. kerület egyik legkedveltebb részén, a Keleti Károly utcában, liftes társ...
188 900 000 HUF
1 409 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (91129473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Egy kifinomult kertkapcsolatos otthon a Tóváros-Lakópar...
114 900 000 HUF
1 915 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33235945)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, csendes, világos lakás A 11. kerület belső parkos, zöld részén, csendes, de az Allee Bevásárló Központtól 3 perc sé...
75 000 000 HUF
1 744 186 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (58383922)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belváros szívében Eladó két szintes, 78 nm-es, 3 szobás, gázcirkó fűtésű, déli fekvésű, exkluzív lakás +41 nm-es saját tetőtera...
115 900 000 HUF
1 379 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi tégla lakás hirdetés (77244457)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség a piacon: állandó panoráma, teljes nyugalom, mégis mindössze 15 percre Budapesttől! Ez a 150nm-es világos, tág...
164 500 000 HUF
1 096 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (53483486)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Teréz körúti álomotthon – Felújított, tágas, igazi belvárosi gyöngyszem!
Budapest szívében, a VI. kerület ikonikus Teréz körútj...
164 000 000 HUF
1 451 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (72117572)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6+ 1 fél
Az ingatlanba belépve előszobába érünk, melyből karnyújtásnyira elérjük a vendég toalettet. Továbbhaladva balra a hatalmas étk...
289 900 000 HUF
1 610 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (94353393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínáljuk Budapest VI. kerületében, a Dessewffy utcában található, 85 négyzetméteres, udvari tájolású lakást, amely j...
99 990 000 HUF
1 176 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (15987592)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás lakás az Orczy Fórumban! VIII. Baross utcában, az Orczy Fórumban, liftes, portaszolgálatos házban eladó egy 1. emele...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi tégla lakás hirdetés (46932144)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Jade beach, Brandon beach, vízközeli környezetben, bánya tavak szomszédságában eladó 3 hálós, rezsibarát (a+), berendezett tető...
69 000 000 HUF
932 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27933277)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tökéletes lokáció, felújított 3 szobás polgári téglalakás Budapest IX. kerületének központi részén a Kinizsi utcában eladó egy...
94 500 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26338493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított ingatlan az újjáépített Kálvária tér közelében! Budapest, 8. kerület Kálvária tér közelében eladó egy 3 helyi...
20 500 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (34753629)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiemelt ajánlat, kizárólag nálunk! Sas-hegyen, természetvédelmi területtől karnyújtásnyira, nagyszerű adottságokkal rendelkező ...
89 900 000 HUF
1 605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (87224513)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
9. kerület kedvelt részén, az igen kellemes hangulatú Bakáts tér közelében, eladó egy felújított 41nm-es, 3 helyiségből álló in...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal