Eladó lakás Érd környékén (14340 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 340 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (82218287)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi nyugalom a 9. kerület szívében Mester utcában eladó lakás Ferencváros központjában, a közkedvelt Mester utcában, a n...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (93935972)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tökéletes lokáció, felújított 3 szobás polgári téglalakás Budapest IX. kerületének központi részén a Kinizsi utcában eladó egy...
94 500 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (88358592)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó erkélyes lakás a Gozsdu udvarban – ahol a lokáció dolgozik Ön helyett A Gozsdu udvar egyik csendesebb szárnyában, egy 20...
242 000 EUR
1 685 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (41868344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Stílusos nagypolgári lakás a Duna korzó mellet Az 5. kerület reprezentatív részén, a Duna korzó és a Vigadó tér szomszédságában...
259 000 000 HUF
1 497 109 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43779958)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Nagypolgári lakás eladó, Belső-Ferencváros szívében, a IX. kerületben --- Scroll down for English version --- Belső-Ferencváro...
164 900 000 HUF
999 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (79579234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sas-hegyen, természetvédelmi területtől karnyújtásnyira, nagyszerű adottságokkal rendelkező ingatlan! Zólyomi úton eladó egy ...
89 900 000 HUF
1 605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53531337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest v. kerület, Parlament és Szabadság tér közelében eladó 3 szobás felújított lakás! Egy 1850-ben épült, 3 emeletes, li...
199 980 000 HUF
2 352 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (14376393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Penthouse jellegű, prémium okosotthon a 2024-ben átadott új építésű Belsőparkos TÁRSASHÁZBANEladó 2024-ben épült, modern, tégla...
152 000 000 HUF
1 475 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24472934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Corvin sétányon nagy teraszos garzon lakás keresi új TULAJDONOSÁT A népszerű Corvin sétányon, rendezett, liftes, újszerű társa...
73 000 000 HUF
3 041 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74563187)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nagypolgári lakás az Andrássy és Eötvös utca sarkán - Vásároljon Budapest egyik legjobb lokációjában! Eladóvá vált egy nagypolg...
130 000 000 HUF
1 130 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34749831)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó exkluzív, panorámás lakás a Corvin sétányon! Kivételes lehetőség a Corvin sétány szívében! Eladó egy 75 nm-es, 3 szobás l...
360 000 EUR
1 705 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32393436)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó patinás lakás az Andrássy úton, az Operához közel. Az Andrássy út frekventált szakaszán kínálunk megvételre egy 80 nm-e...
450 000 000 HUF
5 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (81875534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lakópark, ahol ez a csodálatos ingatlan található, számos extra szolgáltatást kínál. a közös költség, mely havonta 35 000 for...
84 999 999 HUF
1 164 383 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (96377437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó felújított, erkélyes otthon Kispest szívében világos, barátságos hangulatKispest csendes, jó hírű részén, egyik frekventá...
73 400 000 HUF
1 384 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (98737923)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
152 000 000 HUF
1 475 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (41249472)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 6. kerületében pár lépésre a Teréz körúttól az Eötvös utcában, egy kívül-belül szép társasház magasföldszintjén találh...
52 500 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (82577683)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (71872247)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Értékállóság, korszerűség, gazdaságosság, kiváló befektetés. Könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a 7. ...
82 788 600 HUF
2 019 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37737457)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hatalmas terasz, dunai panoráma! Dunaparti Új építésű lakások megbízható, referenciákkal rendelkező beruházótól! Budapest XI. k...
300 600 000 HUF
1 990 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (31928641)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
355 200 000 HUF
2 077 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal