Eladó lakás Érd környékén (14320 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 320 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33847458)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 32 nm- es világos, ablakos konyhával (8, 8nm) rendelkező, 2. ...
48 000 000 HUF
1 655 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58744447)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető új lakások! ! Modern, igényes, most elkészült új építésű lakások eladók a Józsefváros megújuló, dinamikusa...
47 689 000 HUF
1 703 178 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (69798697)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
2, 5 Szobás földszinti lakás saját terasszal és tárolóval a XI. kerület kedvelt részén! A XI. kerület egyik legkedveltebb körn...
99 990 000 HUF
1 492 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (44347823)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XI. kerület kedvelt részén, az Etele úton egy 49 nm-es, ötödik emeleti, jó állapotú panellakás. Az ingatlan tágas és ...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (28437764)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Zöldövezeti nyugalom, városi kényelem - eladó egy igazán különleges lakás a XII. kerületben, a Kis-Sváb-hegy lábánál, Hegyvidék...
299 000 000 HUF
2 282 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34536193)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, polgári stílusú 95 nm-es lakás eladó a horváth mihály TÉREN Budapest VIII. kerületének egyik legszebb részén, a Horváth...
106 000 000 HUF
1 115 789 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65373648)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Budapest 8. kerületében, a Népszínház utcában kínálunk eladásra egy 66nm-es körbejárható tágas szobákkal ...
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (99239227)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VII. kerület Verseny utca Keleti pályaudvar mellett Frissen felújított, világos lakás eladó! Ingyenes parkolással! Eladóvá vált...
65 000 000 HUF
1 756 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77885374)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 6. kerület kedvelt csendes részén eladó egy 35 m²-es, másfél szobás, udvarra néző lakás. Az ingatlan felújítandó állap...
53 000 000 HUF
1 514 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (91472817)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros szívében 2 hálószobás, 65 m²-es, nagyon csendes lakás a Bajcsy-Zsilinszky úton -nagyszerű lehetőség befektetőknek vagy...
105 000 000 HUF
1 615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (29323296)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Jókai utcai eladó ingatlan, 75 m²-es, napfényes és csendes nagypolgári lakás a Nyugati közelében, akár 3%-os hitelreHa egy béké...
88 900 000 HUF
1 185 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32347473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Karácsonyi árcsökkenés Eladó felújított lakás a II. kerület zöldövezeti részén! Eladásra kínálunk egy csendes, energiatakarékos...
79 800 000 HUF
1 946 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47777943)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó adottságokkal rendelkező, 58 m²-es, földszinti, 2 különnyíló szobás lakás Budapest belvárosában az v. kerületben! ...
102 500 000 HUF
1 767 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (39935593)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szigetszentmiklós városközpontjában, kiváló infrastruktúrával eladó egy 80 nm-es, parkra néző, magas földszinti, erkélyes lakás...
74 900 000 HUF
936 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (46774353)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A 9. kerület megújult, rehabilitációs részén – a Corvin Pláza közvetlen közelében – eladó egy 130 nm-es, nagypolgári lakás egy ...
149 000 000 HUF
1 146 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72978435)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Nemzeti Közszolgálati Egyetem bővítési projektje keretében hamarosan megújuló Orczy park szomszédságában, eladó egy felújítás...
48 500 000 HUF
836 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (52649577)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, bútorozott, azonnal költözhető ékszerdoboz eladó! Eladásra kínálok egy 49 m²-es, teljeskörűen felújított,...
115 800 000 HUF
2 363 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83228444)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ahol a körút zaja elhallgat! Eladó egy 57 m²-es, amerikai konyhás nappali + 2 szobás, 1. emeleti polgári lakás. Budapest VII....
87 500 000 HUF
1 535 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (97968832)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Modern designos, belső kétszintes lakás Budapest VI. kerületében Eladásra kínálunk egy belső kétszintes, saját terasszal rende...
134 900 000 HUF
1 420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73373359)
6 hónapja a megveszLAK-on