Eladó lakás Érd környékén (14320 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 320 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (91483428)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IX. Ker. Egyik legkedveltebb részén eladó egy nagypolgári, 3 szobás lakás. Az ingatlan egy patinás, jó állapotú polgári ház 3. ...
89 000 000 HUF
1 034 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94646693)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XXII. Ker. Nagytétény csendes utcájában eladó egy kiváló elhelyezkedésű, 56 m²-es, 3. emeleti lakás. a lakás egy rendezett, fol...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (31798834)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
IX. kerületben rendezett négy emeletes társasházban, csendes, zöld környezetben eladó egy dél-nyugati tájolású, napfényes földs...
70 900 000 HUF
1 390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (21897775)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas, világos lakás a Ferenc téren liftes házban, 105 m², 3 szoba, kiváló elhelyezkedés! Budapest IX. kerületének egyi...
130 000 000 HUF
1 238 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35565827)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a Kálvin tér közvetlen közelében egy erkélyes, 5. emeleti, 2 hálós lakás! a 9. kerület egyik legkedveltebb részén kínálun...
124 900 000 HUF
1 710 958 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (46816872)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó nagypolgári, 3 szobás lakás a IX. kerület egyik legkedveltebb részén! Az ingatlan egy patinás, jó állapotú polgári ház ...
89 000 000 HUF
1 034 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (57443532)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rendezett négy emeletes társasházban, csendes, zöld környezetben eladó egy dél-nyugati tájolású, napfényes földszinti lakás kiv...
70 900 000 HUF
1 390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (34487548)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Panorámás, kiváló elosztású 60 nm-es lakás, Buda szívében ritka lehetőség igényes környezetben! Eladó egy 60 nm-es, tégla épí...
108 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (12664944)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 s...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54423342)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás lakás a Mester utcában – bútorozva, azonnal költözhetően! Eladásra kínálok egy igényesen felújított, 70 ...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (33193565)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
108 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43913767)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy szépen felújított lakás a Rákóczi úton erkélyes, világos, 3 szobás otthon vagy kiemelkedő hozamú befektetés, 3%-os Ot...
94 900 000 HUF
1 416 417 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (87735268)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, felújított belvárosi okosotthon, kivételes lokáció. Eladó egy 100 nm-es, három szobás frissen és teljes körűen felújí...
299 000 000 HUF
2 990 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (36598442)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XI. kerület kedvelt részén, az Etele úton egy 49 nm-es, ötödik emeleti, jó állapotú panellakás. Az ingatlan tágas és ...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (35935534)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, az Őrmezőn, a Menyecske ...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (98557388)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (59976964)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (36735338)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
2, 5 Szobás földszinti lakás saját terasszal és tárolóval a XI. kerület kedvelt részén! A XI. kerület egyik legkedveltebb körn...
99 990 000 HUF
1 492 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42991741)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó használati megosztású, felújított lakás a VI. kerületben! Az Aradi utcában kínálunk eladásra egy 38 m²-es, földszinti, ...
59 900 000 HUF
1 576 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43754486)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Használati megosztásos lakás eladó a VI. kerületben! Az Aradi utcában kínálunk megvételre egy 36 m²-es, 1 szobás, udvari néze...
48 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal