Eladó lakás Érd környékén (14320 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 320 db
youtube videó Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (72442999)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritkán előforduló lehetőségként eladásra kínálunk Budán, az Orbánhegy tetején, a Thomán István utcában egy kétszobás, közepes á...
89 000 000 HUF
1 854 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi egyéb lakás hirdetés (24517431)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belvárosi, 92 m²-es, teljesen felújított, azonnal költözhető lakás eladó! Budapest belvárosának szívében, egy liftes társashá...
235 000 000 HUF
2 554 347 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (35954753)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás Budapest VII. kerületben. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
129 000 000 HUF
1 925 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (87152859)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a shopmark bevásárló központ közelében egy10 emeletes házban, 1. emeleti, 59 nm-es, nagy étkezőkonyhás, 1+2 félszobás, pa...
66 500 000 HUF
1 127 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38983717)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dohány utcai felújított lakás praktikus elrendezéssel, tágas terekkel. 2. emeleti lakás keresi új tulajdonosát LIFT-es házban...
78 380 000 HUF
1 741 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37847252)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó VIII. Corvin sétányon egy 4. emeleti, jó állapotú, erkélyes, 3 szobás ingatlan a Cordia Fontana Házban A belváros közepé...
109 900 000 HUF
1 772 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45142643)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Páratlan ajánlat a PIACON: BELSŐ 2 SZINTESSÉ, FUNKCIONÁLISAN 1+3 félszobássá alakított lakás A megújult Kálvária térnél, a L...
52 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (79453741)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 46 négyzetméteres, teljesen felújított belső terekkel rendelkező, tégla építésű lakás, mely a város szívében, a közpo...
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41477632)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó két szintes, utcafronti bejáratú lakás/iroda/műhely a VII. kerületben, közel a Városligethez. Budapest VII. kerületében,...
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82457464)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 859 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Budapest, VIII. kerület, Baross utca, Horváth Mihály térhez közeli szakaszán, beépítésre váró tetőtér tulajdonjoga, tervekkel, ...
199 000 000 HUF
231 664 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37399726)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dohány utcai felújított lakás praktikus elrendezéssel, tágas terekkel. 2. emeleti lakás keresi új tulajdonosát LIFT-es házban. ...
78 380 000 HUF
1 741 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (78355924)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belvárosi földszinti lakás a IX. kerület szívében! Budapest egyik legkedveltebb városrészében kínálunk eladásra egy 47 n...
63 400 000 HUF
1 348 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77745774)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A VII. kerület Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában eladó ez a teljes körűen felújított 57 nm-es, tágas terekkel rendelkező laká...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (81677584)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Páratlan ajánlat a piacon: fix 3%-os otthon start hitelre alkalmas, belső 2 szintessé, funkcionálisan 1+3 félszobássá alakított...
52 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25383327)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó igényesen felújított, 3 hálós amerikai konyhás lakás a Dobozi utcában, azonnal költözhető állapotban! A VIII. kerület fr...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (69357453)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó nagypolgári lakás a XII. kerületben, Krisztinaváros szívében, a Vérmező és a Déli pályaudvar közelében! a társasház 3. em...
154 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (73799554)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakás a mester UTCÁBAN! Eladó 70nm-es, 3 szobás, 2 fürdőszobás lakás a Mester utcában. Az ingatlan teljeskörű felújí...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (12243343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
77 000 000 HUF
1 203 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (64233328)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
96 000 000 HUF
1 066 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78633748)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt a 2. János Pál Pápa térnél, pár lépésre a Keleti pályaudvartól található, kivételes a...
82 900 000 HUF
1 090 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal