Eladó lakás Érd környékén (14328 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 328 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63939234)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében Erzsébetvárosban - a belváros szívében - a színházak közelében (Magyar Színház, Madách Színház, Opera...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (14427359)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan egyik lakása a Rózsák terénél. Teljes...
51 900 000 HUF
1 730 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54749451)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. Ker. -Ben, a rohamosan fejlődő, újépítésekkel tarkított Orczy negyedben, Visi Imre utcában eladó világos, földszinti, fel...
45 000 000 HUF
1 406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (86913597)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rendezett négy emeletes társasházban, csendes, zöld környezetben eladó egy dél-nyugati tájolású, napfényes földszinti lakás kiv...
70 900 000 HUF
1 390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (82284598)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, az Őrmezőn, a Menyecske ...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34922953)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Terézváros szívében a Kodály Köröndnél eladó, egy 48nm-es tágas kellemes nappalival + hálószobás, kádas fürdővel rendelkezik....
70 800 000 HUF
1 475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (55225137)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (47578533)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest II. kerületében, a Pasaréti tér szomszédságában, eladó egy 53 m2 -es, kétszobás, földszinti lakás. a déli tájolású lak...
99 800 000 HUF
1 883 018 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (52493471)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XI. kerület, a Móricz Zsigmond körtéren, egy 53 nm-es, kétszobás, jó elosztású, v. emeleti, igényesen felújított...
89 500 000 HUF
1 721 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34962768)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Örökpanorámás, prémium kétszintes otthon törökvészen kifinomult élettér két terasszal és elvehetetlen budai-hegyvidéki KILÁTÁSS...
391 000 000 HUF
2 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (15744832)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 49 nm-es, 1 szobás, felújított lakás a 6. kerületben, a Weiner Leó utcában Budapest egyik legnépszerűbb városrészében, a...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (78149478)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 55 nm-es, 1 szobás, felújított lakás a 6. kerületben, a Weiner Leó utcában Budapest egyik legnépszerűbb városrészében, a...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39591538)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Corvin sétányon. . . . Nagy teraszos, kompakt LAKÁS. . . RENGETEG beépített bútorral. . . . Teljes felszereléssel ELADÓ. . . ...
74 000 000 HUF
2 551 724 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (29717482)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belső VI. kerületben, a Nagymező utca mellékutcájában. ELADÓ, szépen karbantartott épület III. emeletén, 76 nm-es, 3 szobás fe...
89 000 000 HUF
1 171 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43745652)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Gellért térnél - a Metróhoz közel -73 m2-es öszkomfortos i. emeleti, utcai lakás, irodának, vagy lakásnak eladó. Két nagymére...
116 800 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (99267349)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy szépen felújított lakás a Rákóczi úton erkélyes, világos, 3 szobás otthon vagy kiemelkedő hozamú befektetés, 3%-os Ot...
94 900 000 HUF
1 416 417 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38144756)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
43 900 000 HUF
1 513 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (49558242)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
70 900 000 HUF
1 390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (93425753)