Eladó lakás Érd környékén (14323 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 323 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (88443375)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 2019-ben teljes körűen felújított, kiváló állapotú 53 nm-es lakás a IX. kerületben, a Nagyvásárcsarnok mellett, közve...
88 900 000 HUF
1 743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54747981)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Tágas, exkluzív lakás eladó Palotanegyedben! Eladó egy 121 nm-es, teljeskörűen és igényesen felújított lakás egy szép, liftes...
180 000 000 HUF
1 487 603 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99393769)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Megvételre kínálok Budapest VIII. kerületében a Százados-negyedben egy 3 szobás, 59 nm-es lakást, újszerű társas házban*** ...
92 500 000 HUF
1 567 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34332789)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 6. kerületében pár lépésre a Teréz körúttól az Eötvös utcában, egy kívül-belül szép társasház magasföldszintjén találh...
52 500 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43784436)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium befektetési lehetőség a 6. kerület szívében Eladásra kínálunk egy teljes körűen és igényesen felújított, földszinti in...
65 900 000 HUF
1 882 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (76422843)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló ajánlat Csepelen! Stílus, biztonság és harmónia egy helyen. Eladó egy 80 nm-es, első emeleti lakás Budapest XXI. kerül...
127 990 000 HUF
1 599 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32243169)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5+ 1 fél
***Eladó egy kiváló elosztású, teljeskörűen felújított, galériás befektetési lakás Budapest szívében! *** Budapest egyik legjob...
82 100 000 HUF
1 080 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (45543663)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében, kertvárosi környezetben mégis jól megközelíthető helyen 22 lakásos, liftes, új építésű lakások várják...
79 000 000 HUF
1 196 969 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (87262436)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
73 000 000 HUF
1 089 552 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (47927559)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
73 500 000 HUF
1 113 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (98476894)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
71 000 000 HUF
1 092 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (35895238)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesten a II. kerületben a Zöldlomb utcában remek lehetőség! ! ! NÉZZE meg! Tegyen AJÁNLATOT! 70-Es években téglából épült...
106 900 000 HUF
1 781 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (78636147)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a VI. kerület egyik kedvelt utcájában, az Eötvös utcában egy 5 éve teljeskörűen felújított, 2 szobás, 61 m²-es, valamint ...
79 900 000 HUF
1 309 836 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43727467)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonos kis lakás Budapest szívében! Budapest VII. kerületében, az Erzsébet körúton kínálok megvételre egy 18 nm-es alapterü...
49 900 000 HUF
2 772 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65733699)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Corvin sétány végénél, a Szigony utcában eladó lett egy 38 m2-es magasföldszinti lakás tárolóval Jó elosztásának köszönhetően ...
149 000 EUR
1 404 300 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63939234)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében Erzsébetvárosban - a belváros szívében - a színházak közelében (Magyar Színház, Madách Színház, Opera...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (14427359)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan egyik lakása a Rózsák terénél. Teljes...
51 900 000 HUF
1 730 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54749451)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. Ker. -Ben, a rohamosan fejlődő, újépítésekkel tarkított Orczy negyedben, Visi Imre utcában eladó világos, földszinti, fel...
45 000 000 HUF
1 406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (86913597)
6 hónapja a megveszLAK-on