Eladó lakás Gödöllő környékén (1677 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 677 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (59374691)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Erkélyes, 35 m2-es, parkra néző panel lakás ELADÓ! XV. kerületben, Nyírpalota úton, de bent a parkban, 7 emeletes, szigetelt ...
55 900 000 HUF
1 597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (19443393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerület, Rákoshegyen a Helikopter lakópark egyik csendes mellékutcájában eladó egy 60 nm-es, amerikai konyhás nappali + 2...
89 900 000 HUF
1 498 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (44879294)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó napfényes, 2 + 2 félszobás erkélyes lakás Újpalotán. Budapest XV. kerületében, Újpalotán kínálunk megvételre egy 68 m²-...
67 900 000 HUF
998 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi tégla lakás hirdetés (74839349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Erdőkertes frekventált részén, a központhoz közel, eladó egy három lakásos társasház egyik lakása. Minőségi anyagokkal kivitel...
125 000 000 HUF
781 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (19727475)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Fót közkedvelt, könnyen megközelíthető részén egy 1. emeleti, szigetelt lakást. A lépcsőházba belépve egy t...
124 900 000 HUF
932 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (53327459)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi központjában kínálunk eladásra egy kivételes adottságokkal rendelkező, földszinti, saját 300 nm kertel rendelkező lak...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (46291694)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak nálam! Eladó lakás garázzsal, nagy tárolóval és saját kerttel a XVI. kerület csendes részén – Bercsényi utca A XVI. kerü...
63 000 000 HUF
1 465 116 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi egyéb lakás hirdetés (73456678)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Exkluzív penthouse lenyűgöző panorámával, hatalmas tetőterasszal MOGYORÓD Reggeli kávé a napfelkeltében, esti borozás a fények...
174 900 000 HUF
1 189 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (42683774)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy csendes, világos, klímás lakás XV. kerületben, Újpalotán. Az ingatlan 35 nm-es, 1 + 1 különnyíló szobás és egy pane...
55 900 000 HUF
1 597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (44875387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó napfényes, 2 + 2 félszobás erkélyes lakás Újpalotán. Budapest XV. kerületében, Újpalotán kínálunk megvételre egy 68 m²-es...
67 900 000 HUF
998 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (23456257)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Budapest 15. kerületében, Rákospalotán, Drégelyvár utcában egy erkélyes ( lodzsa, 3 m2), 7. emeleti, 68m2-e...
67 900 000 HUF
998 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (58233841)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű, világos lakás eladó cinkotán! ELSŐ emeleti, 66 nm-es, 2 szobás + amerikai konyhás nappalis otthon várja új TULAJDO...
99 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (39189649)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas. Felújított. Intim. Eladó Sashalmon egy 110 m²-es, emeleti lakás 4 szobával, konyhával, kamrával, fürdővel és külön mos...
133 900 000 HUF
1 263 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (53396724)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Újpalotán, Erdőkerülő utcában, 1970-es években épült, 10 emeletes, szigetelt, panel házban, 10. emeleti, 69 nm-es, 2+2 félszobá...
76 490 000 HUF
1 108 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (86642894)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Penthouse-élmény zöldövezetben – 73 m² TERASSZAL Budapest XVII. kerületében, a Naplás-tó szomszédságában, a Szőlőliget Ökopark...
142 000 000 HUF
1 352 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi tégla lakás hirdetés (74656327)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Csak NÁLUNK! IDE csak költözni KELL! CSAK készpénzes vevők jelentkezését várom! Isaszeg, Városközpontjának kertvárosi rés...
64 990 000 HUF
890 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (68399293)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 244 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 12
6 Felújított LAKÁS! ! ! Budapesttől 4 km-re, kertvárosi, csendes környezetben, egy 440 nm-es telken, teljes közmű ellátottság...
209 000 000 HUF
856 557 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (94763484)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerületben, rákoscsaba - újtelepen, 3 szobás, jó állapotú, nagy teraszos, kertkapcsolatos lakás ELADÓ! ! ! XVII. kerüle...
94 500 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri tégla lakás hirdetés (33653947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2