Eladó lakás Gödöllő környékén (1677 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 677 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (27161172)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy jó állapotú, háromszobás, 61 m²-es panel lakás Budapest csendes környezetében, az Erdőkerülő utcában. Az ingatlan ha...
71 500 000 HUF
1 172 131 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (41832247)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Dunakeszin, Alagliget lakóparkban, 9 lakásos társasházban, kínálunk eladásra egy földszinti, 2+1 fél szobás, dupla komfortos, v...
89 499 000 HUF
1 491 650 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (43931342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok a 15. Bocskai utcában, a Szentmihályi úttól kb 150 méterre lévő újszerű 42 nm, 1. 5 Szobás lakás lakást, melyb...
33 500 000 HUF
797 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (47428749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
1+1 Félszobássá ALAKÍTHATÓ! XV. kerületben, Rákospalotán, 2003-ban épült, liftes társas házban, II. emeleti, 43 nm-es, jelenle...
64 000 000 HUF
1 488 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (44764463)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XV. kerületének nyugodt, kertvárosi környezetében kínálunk megvételre egy 28 nm alapterületű házrészt. Az ingatlan eg...
32 200 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (46279347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A XV. kerület csendes, kertvárosi részén eladó egy 44 nm-es házrész, amely egy használati megosztási szerződés alapján jogilag ...
52 500 000 HUF
1 193 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (46728538)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó földszinti lakás saját kerttel a Helikopter lakópark csendes mellékutcájában! Új lakóit keresi egy 60m2-es kiváló elren...
95 900 000 HUF
1 598 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (37945253)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerület Rákoskeresztúr Városközpont környéke! Van az úgy, hogy az ember nem palotát keres, csak egy normális, jól működ...
95 000 000 HUF
1 532 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (93549344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a 16. kerületben egy 69 nm alapterületű, földszinti, kertkapcsolatos, teraszos tégla lakás a kerület kedvelt részén, az E...
110 900 000 HUF
1 607 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (43169649)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó napfényes, 2 + 2 félszobás erkélyes lakás Újpalotán. Budapest XV. kerületében, Újpalotán kínálunk megvételre egy 68 m²-...
67 900 000 HUF
998 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (95447495)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy kiváló állapotú, azonnal költözhető 69m2-es panellakást Budapest XV. kerületében, az Erdőkerülő utcában. ...
78 900 000 HUF
1 143 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (72555525)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A 15. kerületben, kítűnő közlekedéssel, közel az m3 bevezetőhöz, de mégis csendes, nyugodt, frissen alakított újépítésű részen ...
106 900 000 HUF
1 303 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (73733732)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
104 900 000 HUF
1 362 337 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (93197993)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
105 900 000 HUF
1 375 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (63394345)
4 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
104 900 000 HUF
1 362 337 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (97233259)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten XV. kerületében, a Bocskai utcában 43 nm-es, 2. emeleti jó állapotú lakás eladó. A lépcsőház karbantartott, igényes...
65 500 000 HUF
1 523 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (75929919)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest XV. kerületében, Újpalotán eladó egy 68 m²-es, kiváló elosztású, erkélyes, világos lakás rendezett, zárt lépcsőházas, ...
67 900 000 HUF
998 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (31548276)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ha egy igazán jó hangulatú, barátságos lakóközösségű házban keres új otthont, akkor ezt a lakást bátran ajánlom, hiszen kiváló ...
76 490 000 HUF
1 108 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (94313772)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesten a 15. kerületben, Rákospalotán kínálunk eladásra egy 77 nm-es, hőszivattyús, teraszos, kertkapcsolatos, 3 szobás, du...
99 800 000 HUF
1 296 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (56648744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesten a 15. kerületben, Rákospalotán kínálunk eladásra egy 72 nm-es, hőszivattyús, erkélyes, 3 szobás, dupla komfortos, am...
87 750 000 HUF
1 218 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal