Eladó lakás Hajdúböszörmény környékén (1467 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 467 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23835453)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen belvárosában, az Antall József utcán eladó egy 84 m2-es, nappali + 3 szobás, erkélyes, klímás lakás egyedi terekkel, á...
78 900 000 HUF
906 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (76499725)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Debrecen belvárosában, a Wesselényi lakótelep keresett részén, a Teleki utcában kínálunk megvételre egy bruttó 81 m? -Es, tetőt...
69 900 000 HUF
862 962 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (55917556)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
69 900 000 HUF
862 962 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (63263345)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen közkedvelt, Tócóskert városrészén, a Derék utcán, 40 nm-es, 1, 5 szobás, erkélyes, korszerűsítésre váró kis lakás várj...
46 900 000 HUF
1 172 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (54772341)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újkertben, kiváló lokációval 2 szobás, loggiás panellakás ELADÓ Debrecen kedvelt városrészében, az Újkertben, a Doberdó buszfo...
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (77735163)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37238727)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított 2 szobás lakás eladó Debrecenben, a Műszaki Kar közelében! Eladó, egy első emeleti 53 m²-es, két külön ny...
59 500 000 HUF
1 122 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (79752149)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Belváros részén eladó egy 1. emeleti lakás, egy új építésű társasházban. A lakás 66. 85 m2, amelyben nappali, 2 háló...
93 900 000 HUF
1 422 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (27443563)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Epreskert részén felújított, két szobás, 2. emeleti, erkélyes lakás eladó. Környezete: Közelében buszmegállók, kivál...
52 500 000 HUF
954 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (26433698)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség fiataloknak, pároknak vagy akár befektetőknek! Ez a 3. emeleti, csúsztatott zsalus technológiával készült lak...
59 900 000 HUF
855 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (73345834)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkerti városrészén, 71 nm-es, nappali+2 hálószobás, felújított lakás eladó! Jellemzői: - 9. emeleti - szigetelt tá...
72 900 000 HUF
1 026 760 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (54797798)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belvárosában, a Nagytemplom szomszédságában, 55 nm-es, 3. emeleti, nappali+hálószobás felújított lakás eladó! Jellem...
63 000 000 HUF
1 145 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (67322798)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Tócóskerti városrészén 54 nm-es, 3. emeleti, 1+2 fél szobás lakás eladó! Jellemzői: - két liftes, folyamatosan karb...
58 500 000 HUF
1 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (52224342)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen Újkert városrészében, 88 nm-es, nappali+3 hálószobás, magasföldszinti lakás eladó! Jellemzői: -kifizetett panelprogr...
79 900 000 HUF
907 954 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (84394181)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkert városrészén, 74 nm-es, nappali+2 hálószobás, 12. emeleti felújított lakás eladó! Jellemzői: - műanyag nyílász...
79 500 000 HUF
1 074 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (87446246)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belvárosában új építésű, 40 nm-es, nappali+1 hálószobás, 4. emeleti, 16 nm-es terasszal rendelkező lakás eladó! Jell...
67 193 000 HUF
1 722 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (63357943)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belvárosában, 43 nm-es, új építésű, nappali+1 hálószobás, 4. emeleti, 16 nm-es terasszal rendelkező lakás eladó! Jel...
72 659 500 HUF
1 689 755 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94587713)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belvárosában, 42 nm-es, nappali+hálószobás, 3. emeleti, új építésű, 27 nm-es terasszal rendelkező lakás eladó! Jelle...
75 327 500 HUF
1 837 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (84466687)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belvárosában 54 nm-es, nappali+ hálószobás, 2. emeleti, új építésű, 22 nm-es terasszal rendelkező lakás eladó! Jelle...
83 943 000 HUF
1 583 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (24652589)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belvárosában, 54 nm-es, nappali+hálószobás, új építésű, 1. emeleti, 22 nm-es terasszal rendelkező lakás eladó! Jelle...
83 943 000 HUF
1 583 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Hajdúböszörmény környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal