Eladó lakás Hajdúböszörmény környékén (1467 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 467 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (16423953)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belvárosában, 40 nm-es, nappali+hálószobás, új építésű, 1. emeleti, 3 nm-es loggiával rendelkező lakás eladó! Jellem...
62 190 500 HUF
1 554 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95474533)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belvárosában, 81 nm-es, nappali+hálószobás, 4. emeleti, új építésű, 8 nm-es loggiával rendelkező lakás eladó! Jellem...
98 180 775 HUF
1 227 259 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34437821)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Belvárosában, 85 nm-es, nappali+2 hálószobás, új építésű, 3. emeleti, 22 nm-es terasszal rendelkező lakás eladó! Jel...
111 049 750 HUF
1 322 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (13628423)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Belvárosában, 93 nm-es, nappali+2 hálószobás, új építésű, 2. emeleti, 22 nm-es terasszal rendelkező lakás eladó! Jel...
120 890 875 HUF
1 314 031 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (32886765)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen Belvárosában, 94 nm-es, nappali+3 hálószobás, új építésű, 2. emeleti, 36, 5 nm-es terasszal rendelkező lakás eladó! ...
118 936 125 HUF
1 278 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (57384787)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában, 62 nm-es, 2. emeleti, új építésű, 5 nm-es erkéllyel rendelkező lakás eladó! Jellemzők: Nagy terasz Az...
70 703 325 HUF
1 159 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (55394443)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Belvárosában, 93 nm-es, nappali+2 hálószobás, 1. emeleti, új építésű, 21 nm-es terasszal rendelkező lakás eladó! Jel...
120 460 200 HUF
1 309 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (72417914)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen Belvárosában, 94 nm-es, nappali+3 hálószobás, új építésű, 1. emeleti, 36, 5 nm-es terasszal rendelkező lakás eladó! ...
118 936 125 HUF
1 278 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59573499)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában 62 nm-es, földszinti, új építésű, 26 nm-es terasszal és 33 nm-es kerttel rendelkező lakás eladó! Jellem...
75 212 550 HUF
1 232 992 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59592346)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen kedvelt lakóparkjában, az új Ispotály lakóparkban eladó egy 88+10 nm-es, nappali + 3 szobás, két fürdőszobás, 2 erkély...
97 790 000 HUF
1 111 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44994287)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen - Belváros, 47m2-es, IV. emeleti közepes állapotú lakás. Debrecenben a Salétrom utcában, komfortos társasházi lakás e...
49 000 000 HUF
1 042 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (41288746)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában, pár perc séta távolságra a Főtértől, 35 nm-es stúdió lakás eladó! Jellemzői: - 2024-es építésű - 6 nm...
74 900 000 HUF
2 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (41794757)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Libakert városrészen egy 55nm-es, 2 szobás, napfényes, felújított lakás eladó! Kérem hívjon bizalommal hétköznap...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59223323)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetési lakás a nagyerdőn – az egyetem mellett, azonnal kiadható Debrecen egyik legkeresettebb részén, a Nagyerdőn,...
63 500 000 HUF
1 175 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (63439629)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen-Újkertben, felújított, 6. emeleti, 68 m2-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó! Jellemzői: - Kiváló helyen található - ...
67 000 000 HUF
985 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási egyéb lakás hirdetés (53147569)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Téglás központjában eladó egy 50 m2-es, jó állapotú lakás - saját célra, vagy befektetésnek is ideális. Kinek ideális? - Els...
46 000 000 HUF
920 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45363147)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosában, korszerűsített fűtésrendszerrel eladó egy 49 m2-es, 2 szobás, világos, déli fekvésű, műanyag nyílászárós...
46 400 000 HUF
946 938 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (25943751)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a