Eladó lakás Hajdúböszörmény környékén (1486 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 486 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (83236922)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 65 nm-es, erkélyes, nappali + 2 szobás, kelet-nyugati tájolású lakás Debrecen közkedvelt Újkert városrészében. Az in...
100 000 000 HUF
1 538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (55679925)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Fényesudvar városrészében egy 35 m2-es, 1 + 1 szobás, tizedik emeleti, közepes állapotú bútorozott társasházi panellak...
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (43948533)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos lakás eladó Debrecenben – kiváló befektetés! Debrecen közkedvelt részén, az egyetemek közelében eladó egy 34 m²-es, e...
42 900 000 HUF
1 261 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (47939249)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Fényes udvarban kínálok eladásra egy 68 nm-es, nappali + 3 szobás, 6. emeleti, felújított, lodzsás lakást! Az ...
64 990 000 HUF
955 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (82368755)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Tócóskertben, a Derék utcán eladó egy 71 nm-es, magasföldszinti, átlagos állapotú panellakás. Főbb jellemzői: - a na...
66 900 000 HUF
942 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási tégla lakás hirdetés (55629449)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Téglás központjában eladó egy 14 lakásos társasházban új építésű, harmadik emeleti, penthouse jellegű garzonlakás. A lakáshoz ...
49 900 000 HUF
1 018 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (13199491)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Társasházi lakás Debrecenben, a Nagyerdőalján, azonnali költözéssel – fiataloknak és befektetőknek ideális választás. A...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (78541734)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Szentlászlófalva városrész jó állapotú házrész eladó! Az ingatlan egy rendezett 8 lakásos társasház utcafronti részé...
57 990 000 HUF
698 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (77484779)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Lakótelepen Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 2 Épület emeleteinek száma: 5 Tájolása: Dél-nyugai tá...
52 000 000 HUF
945 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (48669854)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fényesudvar 1. Szám alatti, panelprogramos lakás keresi új tulajdonosát. Az ingatlan per és teher mentes, azonnal költözhető! ...
46 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (63842949)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Debreceni eladó, új építésű lakás saját kültéri autóbeállási lehetőséggel, 70m²-es privát zöldterülettel. Az ingatlan ideális ...
99 900 000 HUF
908 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (31795338)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínáljuk ezt a 116 négyzetméteres, 2. emeleti gyönyörű, panorámás lakást Debrecen szívében, a Piac utcán! Jellemzői:...
110 000 000 HUF
948 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (67573297)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dobozi utcán lévő 3. emeleti liftes társasházban lévő szépen felújított társasházi lakás keresi új tulajdonosát. Ajánlom befe...
63 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (75544144)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bőrönddel érkezve már lehet is költözni! Debrecen Böszörményi úton 2024-ben épült, amerikai konyhás nappali+2 szobás, 53 nm-es,...
75 000 000 HUF
1 415 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (34625545)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Hajdú-Bihar vármegyei Debrecen Biczó István kertségében eladó egy 2 szoba, nappalis 62 nm-es lakóház. a lakás beton alapra ve...
36 900 000 HUF
595 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (43656541)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában a Szent Anna utcán, 52 nm-es, újítandó állapotú lakás eladó! J ellemzői: * Főutca közvetlen szomszédságáb...
54 990 000 HUF
1 057 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44155836)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás belvárosi ritkaság Debrecen szívében – a Debreceni Nagytemplom mellett! Eladó Debrecen abszolút belvárosában egy 81...
69 900 000 HUF
862 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (78493661)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecen egyik legkedveltebb részén, a Nagyerdő közelében! Eladásra kínálok egy 57 m²-es, kiváló elosztású, 1. em...
73 900 000 HUF
1 296 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (37483344)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 61 m²-es, felújítandó, szuterén lakást Debrecen, Wesselényi lakótelepen. Kiváló lehetőség azoknak, akik ...
59 000 000 HUF
967 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33685638)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, galériás lakás eladó a Belvárosban! Belvárosában a Piac utca elején, a Nagytemplom közelében kínálunk megvételre ...
69 900 000 HUF
1 519 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Hajdúböszörmény környékén?