Eladó lakás Hajdúböszörmény környékén (1486 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 486 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (37258354)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Libakerti városrészében, rendezett társasház 1. emeletén, 2 különnyíló szobás, erkélyes, kiváló állapotú, felújított t...
75 000 000 HUF
1 363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (66963798)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség az Egyetem főépülete közelében! Debrecenben, a Nagy Lajos Király téren eladásra kínálok egy egy 117 nm-es, am...
107 000 000 HUF
914 529 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73772344)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában a Szent Anna utcán, 52 nm-es, újítandó állapotú lakás eladó! Jellemzői: * Főutca közvetlen szomszédságá...
54 990 000 HUF
1 057 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (99785637)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Fényes udvarban kínálok eladásra egy 68 nm-es, nappali + 3 szobás, 6. emeleti, felújított, lodzsás lakást! Az in...
64 990 000 HUF
955 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (38484611)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecen Belváros közelében társasházi lakás eladó! - a lakás 68 nm- es felújítandó állapotú. - a lakásban három szoba, napp...
59 000 000 HUF
867 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94792587)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecenben, az egyetem szomszédságában a Nagyerdőn a Poroszlay úton 68 nm-es tégla építésű, felújított, földszinti 3 szobás la...
75 000 000 HUF
1 102 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (28751272)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Képzeld el, hogy egy nyugodt, családbarát környezetben találsz otthonra, ahol minden adott a kényelmes mindennapokhoz és a gyer...
55 700 000 HUF
898 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (49215233)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lokációval várja új tulajdonosát ez a libakerti első emeleti 35 nm-es, erkélyes lakás, a Malompark szomszédságában. A ...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (72433497)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern otthon, okos megoldásokkal - a belváros szívében! Városi kényelem – okosotthonnal Debrecen belvárosában kínálunk eladá...
105 700 000 HUF
1 447 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (32327847)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
128 400 000 HUF
1 442 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (49434959)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
106 500 000 HUF
1 439 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (93412138)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
128 400 000 HUF
1 442 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (37525735)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a