Eladó lakás Hajdúböszörmény környékén (1467 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 467 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (74892481)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás lakás a Csapó utcán Alakítsa ki a saját fészkét! Kiemelt ajánlat! Debrecen egyik legkeresettebb részén, a Csapó utcán...
64 900 000 HUF
940 579 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (85444864)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, erkélyes lakás Debrecen belvárosában! Debrecen szívében, a Kossuth térnél, a Kölcsey Központtal szemben, zöld körn...
79 000 000 HUF
814 432 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (63473968)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debreceni Egyetemekhez és belvároshoz közel a város kiemelt övezetében az új-kertben (Jerikó utca) eladó panelprogramos felújít...
67 000 000 HUF
1 030 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (24977384)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Nagytemplomtól 2 perc sétára! Debrecenben, a belváros szívében kínálok eladásra egy 70 nm-es, nappali + 2 szobás, 2. emeleti,...
84 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34473295)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti, ...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74747487)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Belváros szívében kínálok eladásra egy 121 nm-es nappali +3 szobás, 2. emeleti, duplakomfortos, nagy teraszos, n...
125 000 000 HUF
1 033 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (36926477)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álmaid otthona Debrecen kiemelt részén, Úrrétje varázslatos környezetében várja új tulajdonosait! Készen állsz arra, hogy megta...
94 000 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (68724928)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Debrecen csendes, ősfás utcájában, a természet közelségét kínáló Nagyerdőalján, 2. emeleti, 96 nm-es, Nappali+5 szobás, erkélye...
84 900 000 HUF
884 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (45447784)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Tócóvölgy kedvelt részén eladóvá vált egy 73nm-es, nappali + 2 szobás, 3. emeleti, felújított, erkélyes lakás, 4...
79 500 000 HUF
1 089 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47247173)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hosszútávban gondolkozó befektetők figyelmébe! Debrecen belvárosához közel, a 2-es villamos vonalán eladóvá vált egy 1993-ban é...
53 000 000 HUF
815 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (93971454)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyetem Tower Debrecen tetején, ez nem ingatlan ez életstílus! Ez nem csak egy lakás, ez státuszszimbólum. Az Egyetem Tower leg...
222 000 000 HUF
2 439 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (41788752)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen abszolút belvárosában egy igazán exkluzív, 4 m belmagasságú, nagypolgári, 1. emeleti téglaépítésű ingatlan, mely...
78 000 000 HUF
1 054 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23633993)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1 Szobás, nappali–konyha–étkezős lakás | 40, 12 m² Debrecen belvárosában, a főtértől mindössze néhány perc sétára, új építésű,...
69 900 000 HUF
1 747 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23433665)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a