Eladó lakás Hajdúböszörmény környékén (1467 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 467 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (39678452)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Nádor utca, 92 m2-es, 3 szobás(különnyíló), 2 erkélyes(6 m2), 1. Em. -I, újszerű téglalakás ELADÓ! Jellemzők: -200...
129 900 000 HUF
1 411 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34744721)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó lakás Debrecen - Homokkert, új építésű, 91 nm-es, teraszos első emeleti ingatlan Helyszín: Debrecen, Homokkert Alapterül...
140 000 000 HUF
1 538 461 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (41839874)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Piac utca, 107 nm-es, étkező-konyha, 3 nagy szoba, fürdő szoba, külön wc, 2. emeleti zárt udvaros társasházi lakás el...
99 000 000 HUF
925 233 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73499776)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen Nagyerdő közvetlen szomszédságában Nyulas városrészen hat lakásos új építésű társasházban eladó egy második emeleti 82...
119 900 000 HUF
1 498 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (63732518)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Debrecenben, a Kéky Lajos utcában! Debrecenben a Kéky Lajos utcában kínálok megvételre egy 4. emeleti, 72 m²-es, ...
79 990 000 HUF
1 052 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35742749)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecenben a Kishegyesi úton, eladó egy 1 emeleti 3+1 szobás, 78m2-s lakás. a lakásban felújítás során kicserélték a külső és ...
72 900 000 HUF
922 784 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (65944773)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Dobozi lakótelep város felőli részén, 2 szobás, 56 nm-es lakás eladó! Jellemzői: * Belváros 10 perc sétára, * ...
44 900 000 HUF
801 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97363342)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Debrecenben a Tócóvölgyben! A 71 m²-es lakás a Tócóvölgyben, egy 4 emeletes társasház, 4. emeletén található. (Ne...
68 500 000 HUF
964 788 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (55596245)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen abszolút belvárosában a Hatvan utcán, 2020-ban épült korszerű, modern, liftes társasházban, 3. emeleti, 95 nm-es, amer...
115 000 000 HUF
1 210 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (38996462)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen - Nagyerdő városrészben, tégla építésű szigetel társasházban eladó egy teljesen felújított, földszinti, belső kétszint...
160 000 000 HUF
1 649 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95333323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gyönyörű, fiatal lakás mélygarázs parkolóval a Belvárosban! Debrecenben, a Hatvan utcán, egy 2023 év végén átadott társasházb...
129 990 000 HUF
1 710 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (94782234)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy napfényes, 2 szoba + étkező-konyhás lakás Debrecenben, a Tócóskert szívében, az István úton. Az ingatlan liftes épü...
59 500 000 HUF
1 101 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35913448)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Belvárosában a Csapó utcán eladó egy 61 nm-es 2+1 szobás, külön WC-fürdőszobás, 8. emeleti, D-i fekvésű, loggiás, fel...
57 000 000 HUF
934 426 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balmazújvárosi panel lakás hirdetés (22768594)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balmazújváros belvárosában, frekventált helyen, zöldövezetben, eladóvá vált egy 48 m2-es 2 szobás, felújított lakás. Fűtése gá...
48 500 000 HUF
1 010 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (63937439)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen kedvelt részén, belvárosban kínálunk megvételre egy 2. emeleti, 55 nm-es, erkélyes, jó állapotú, tégla lakást, amely i...
75 000 000 HUF
1 363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (58644728)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
72 900 000 HUF
922 784 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (28561762)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosában, a Piac utcán teljeskörűen felújított (víz és villanyvezeték csere, új konyhabútor, műanyag nyílászárók, ...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33773391)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában, pár perc séta távolságra a Főtértől, 35 nm-es stúdió lakás eladó! Jellemzői: - 2024-es építésű - 6 nm...
76 000 000 HUF
2 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (38849495)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen, Bajcsy-Zsilinszky utca, 35 m2-es, 1 szobás, nagy teraszos(6 m2), újszerű, liftes stúdió lakás eladó! Jellemzők: -2...
74 900 000 HUF
2 140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (98332434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában hangulatos kis lakás eladó! - a lakás 25 nm-es felújított szigetelt tégla építésű. - a lakásban egy sz...
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Hajdúböszörmény környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal