Eladó lakás Hajdúböszörmény környékén (1467 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 467 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43463782)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség Debrecen belvárosában! Három különnyíló szobás, frissen felújított lakás eladó a Darabos utcán! ...
85 000 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (62788786)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Postakerti részén található ez a 17 lakásos új építésű társasház. Penthouse jellegű lakás, ami a társasház 3. emelet...
94 900 000 HUF
1 664 912 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (96572284)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Postakerti részén található ez a 17 lakásos új építésű társasház. - a lakás 3 emeletes társasház 2. Emeltén találhat...
59 220 000 HUF
1 600 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (68445954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Postakerti részén található ez a 17 lakásos új építésű társasház. - Penthouse jellegű lakás, amit a társasház 3. eme...
120 640 000 HUF
1 608 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (12537244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Postakerti részén található ez a 17 lakásos új építésű társasház. - a lakás 3 emeletes társasház 2. emeletén találha...
84 895 000 HUF
1 463 706 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (77247251)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Debrecen, Sestakert (Komlóssy út), 118/98 m2-es, belső 2 szintes, 3+2 szobás, 2 erkélyes, liftes társasházban, tt lakás eladó! ...
119 900 000 HUF
1 016 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74399594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen szívében, patinás épületben eladó egy belső udvarra néző, első emeleti nagypolgári lakás, mely remek választás azok sz...
78 000 000 HUF
1 054 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (93931852)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen abszolút belvárosában egy igazán exkluzív, 4 m belmagasságú, nagypolgári, 1. emeleti téglaépítésű ingatlan, mely...
78 000 000 HUF
1 054 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (55539435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosában eladó egy igényes, tégla építésű társasház 1. emeletén található, 64 nm-es lakás. Az ingatlan átgondolt, ...
79 900 000 HUF
1 248 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (47497693)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern otthon, kiváló helyen – Apafi utcai lakás eladó! Debrecen egyik keresett környékén, az Apafi utcában kínálunk megvétel...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (52289623)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Modern, azonnal költözhető lakás eladó Debrecen belvárosában, a Pláza közelében! Debrecen szívében, a Darabos és a Thaly Kálm...
72 990 000 HUF
1 327 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94372836)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagypolgári lakás Debrecen szívében! Debrecen abszolút belvárosában kínálunk eladásra egy igazán különleges, nagypolgári, tég...
78 000 000 HUF
1 054 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (88735444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó exkluzív lakás Debrecen belvárosában? Kossuth utca! Kivételes lehetőség Debrecen szívében! Eladásra kínálunk egy telje...
99 900 000 HUF
1 161 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33733922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen-Nagyerdőalja, városrészen Eladó egy kitűnő állapotú, 68 nm-es, 2. emeleti lakás, nagy terasszal, illetve nagy méretű k...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (53963744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, erkélyes lakás Debrecen belvárosában! Debrecen szívében, a Kossuth térnél, a Kölcsey Központtal szemben, zöld kö...
79 000 000 HUF
814 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (36247519)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kiváló állapotú, tágas és világos lakást Debrecen szívében, amely ideális otthon mindazoknak, akik modern, ig...
75 000 000 HUF
1 339 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (63643527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen egyik legkeresettebb városrészében, Egyetemváros szívében, a Dóczy Parkban, az egyetem közvetlen szomszédságában kínál...
99 500 000 HUF
1 292 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (99435485)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecen Libakert városrészében, rendezett, négyemeletes társasház első emeletén. Az ingatlan 55 m² alapterületű,...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73473375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Eladó egyedi tervezésű, belső kétszintes luxus lakás – 3 erkéllyel, padló- és mennyezeti fűtéssel, saját tárolóval + opcionális...
138 500 000 HUF
1 025 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97498198)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14