Eladó lakás Hajdúböszörmény környékén (1467 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 467 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (58435533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Petőfi téren – panorámás, bútorozott, azonnal költözhető! Debrecenben, a Petőfi téren, a 24 emeletes társasház ...
47 000 000 HUF
1 205 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (17544355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Sumen utcán, 3. emeleti, 60 m2-es, étkező-konyhás+ 2 szobás lakás eladó! Jellemzői: - Kiváló helyen található...
59 900 000 HUF
998 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95614241)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen nyulas városrészében új építésű 6 lakásos társasházban 93 m2-es penthouse lakás eladó! ! 2. emeleti nappali 3 szobá...
176 426 000 HUF
1 917 673 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (39469782)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Debrecen nyulas városrészében új építésű 6 lakásos társasházban 113 nm-es lakás eladó! ! 1. emeleti nappali+ 4 szobás ingatl...
168 347 000 HUF
1 489 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43465823)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecen kedvelt részén, Kishegyesi úton kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 78 nm-es, erkélyes, felújított állapotú, panel lak...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47764153)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a Nagyerdő szívében – garázzsal! Debrecen legkedveltebb részén, a Nagyerdő szívében eladó egy 1. emeleti, 65 nm-es...
83 000 000 HUF
1 276 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (35265168)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen nyulas városrészében új építésű 6 lakásos társasházban 70 m2-es lakás eladó! ! Földszinti nappali 2 szobás ingatlan ...
115 921 000 HUF
1 656 014 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (42424633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Dobozi lakótelep város felőli részén, 2 szobás, 56 nm-es lakás eladó! Jellemzői: * Belváros 10 perc sétára, * ...
44 900 000 HUF
801 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74933434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Debrecen szívében egy lenyűgöző, luxus téglalakás, melynek irányára 93 500 000 Ft. Ez a 72 négyzetméteres otthon a modern...
93 500 000 HUF
1 298 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (41969759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, energiatakarékos, kényelmes! Ez a lakás az épület 3. -Ik emeletén helyezkedik el, 60 nm, nappali + 2 szobával, 5 nm er...
86 500 000 HUF
1 395 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (16369858)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, energiatakarékos, kényelmes! Ez a lakás az épület 3. -Ik emeletén helyezkedik el, 56 nm, nappali + 2 szobával. Olyan ...
79 700 000 HUF
1 423 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (66797745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Széchenyi kert városrészén a Széchenyi utcában eladó egy 78 nm alapterületű első emeleten található társasházi lakás. ...
76 900 000 HUF
985 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (55426723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó polgári tégla lakás Debrecen belvárosában Debrecen szívében, a belváros frekventált részén kínálunk eladásra egy 70 m²-e...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (99317469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen nyulas városrészében új építésű 6 lakásos társasházban 72m2-es lakás eladó! ! Földszinti nappali 2 szobás ingatlan 8...
121 894 000 HUF
1 692 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95926733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen abszolút belvárosában, a Batthyány utcában eladásra kínálunk egy 115 m²-es, téglaépítésű, prémium kategóriás lakást, a...
115 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (28745699)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen közkedvelt Újkert városrészében, frekventált, mégis csendes környezetben kínálunk megvételre egy frissen felújított, 2...
64 900 000 HUF
927 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47414218)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosában a Kálvin téren, kiváló befektetési lehetőséget kínáló ingatlan eladó! Jellemzői: - Az üzletként nyilván...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni tégla lakás hirdetés (55355492)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hajdúsámson központjában, 2008-ban épült, hőszigetelt, tégla társasházban, 1. emeleti, 80 m2-es, nappali+ 3 szobás, dupla komfo...
57 900 000 HUF
723 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (74539474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkertben, karbantartott házban eladásra kínálunk egy 64 nm-es, nappali + 2 szobás teljesen felújított lakást. Főbb ...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (86327742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
44 900 000 HUF
801 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Hajdúböszörmény környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal