Eladó lakás Hajdúböszörmény környékén (1467 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 467 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (76736978)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzelje el, hogy a Debrecen Belvárosában található, újszerű állapotú téglalakás boldog otthona lesz! Ez a 72 négyzetméteres in...
155 000 000 HUF
2 152 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (77359726)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, erkélyes, parkra néző lakás az Egyetem sugárúton – csak beköltözni kell Debrecen egyik legkeresettebb városrészébe...
63 500 000 HUF
1 221 153 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (41237343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecen - Nagyerdő közelében, 72 nm-es, erkélyes, pincével rendelkező lakás Debrecen egyik legkedveltebb városrés...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (28376739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen i. kerület főutcájában egy 74m2-es, 1. emeleti, nagy polgári lakás belső kert résszel, gyönyörű lépcsővel, lengő...
78 000 000 HUF
1 054 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (33448331)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecen kedvelt részén, Kishegyesi úton kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 78 nm-es, erkélyes, felújított állapotú, panel lak...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59325242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen kedvelt részén, belvárosban kínálunk megvételre egy 2. emeleti, 55 nm-es, erkélyes, jó állapotú, tégla lakást, amely i...
75 000 000 HUF
1 363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73937739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen - Nagyerdő városrészben, az Izsó utcában, tégla társasházban, eladó egy teljesen felújított, 1. emeleti (lift nincs), ...
138 000 000 HUF
1 452 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (98342657)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen - Nagyerdőalja városrészben, az Apafi utcában, tégla építésű társasházban eladó egy teljesen felújított, 1. emeleti (l...
87 000 000 HUF
1 298 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74745349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 231 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen egyik legexkluzívabb újépítésű projektjében, a Lóverseny utcai 6 lakásos társasházban eladó egy lenyűgöző, panorámás p...
176 426 000 HUF
763 748 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (93723339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
4 Hálós, nagy teraszos újépítésű lakás eladó – Debrecen, Nyulas Debrecen egyik legexkluzívabb újépítésű társasházában, a Lóvers...
168 347 000 HUF
1 285 091 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (32322293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újépítésű modern lakás eladó – debrecen, nyulas Eladó világos, modern, 1. emeleti újépítésű lakás Debrecen közkedvelt részén, ...
122 094 000 HUF
1 436 400 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59336536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újépítésű, kertkapcsolatos 2 hálószobás lakás eladó – Debrecen, Nyulas Debrecen egyik legexkluzívabb újépítésű társasházában, ...
115 921 000 HUF
1 525 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23497434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Két hálós, kertkapcsolatos újépítésű lakás eladó – Debrecen, Nyulas Debrecen egyik legexkluzívabb újépítésű társasházában, a L...
121 894 000 HUF
1 434 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (42412469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkertben, karbantartott házban eladásra kínálunk egy 64 nm-es, nappali + 2 szobás teljesen felújított lakást. Főbb ...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (54334944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (73445294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debreceni Egyetemekhez és belvároshoz közel a város kiemelt övezetében az új-kertben (Jerikó utca) eladó panelprogramos felújít...
67 000 000 HUF
1 030 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (77774397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkertben, karbantartott házban eladásra kínálunk egy 64 nm-es, nappali + 2 szobás teljesen felújított lakást. Főbb je...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97994631)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben a Kishegyesi úton eladó egy 78 nm-es 3 szoba + nappalis 4. emeleti erkélyes lakás! a lakás 3 külön szobájának köszö...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (87542312)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Debrecen csendes, ősfás utcájában, a természet közelségét kínáló Nagyerdőalján, 2. emeleti, 96 nm-es, Nappali+5 szobás, erkélye...
84 900 000 HUF
884 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (66967378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti, ...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Hajdúböszörmény környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal