Eladó lakás Hajdúböszörmény környékén (1441 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 441 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (97223542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Fórum bevásárlóközpont közvetlen közelében, Debrecen belvárosában, Eladó egy felújítandó, polgári jellegű, téglaépítésű laká...
62 900 000 HUF
604 807 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (85433574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen belvárosában, az egyirányú Bajcsy-Zsilinszky utcán, 2025-ös építésű liftes társasházban, 3. emeleti, 100+25 nm-es, nag...
199 000 000 HUF
1 592 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (75343543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, polgári, belvárosi otthon eladó. Egy szecessziós, masszív ház 2. emeletén kínálom megvételre, ezt a napfényben ús...
76 900 000 HUF
1 147 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59233546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es...
45 900 000 HUF
819 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (82724355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti,...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (31898449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az első emeleten 64 nm-es, nappali + 2 szobás, K-i tájolású, erkélyes lakás megvásárolható. BÚTOROZZA be lakását állami támogat...
82 662 000 HUF
1 215 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (77413333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakások a Postakertben - Városi kényelem, modern otthonokDebrecen egyik legfrekventáltabb városrészében, a Postaker...
63 870 000 HUF
1 520 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (79738798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű lakások a Postakertben - Városi kényelem, modern otthonokDebrecen egyik legfrekventáltabb városrészében, a Postakert...
78 995 000 HUF
1 410 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (57349479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Fészek lakóparkban, csendes helyen lévő 39 nm-es garzonlakás eladó! Jellemzői: * 2005-ben épült, tégla falazatú társ...
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (61348744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5+ 1 fél
Debrecen, Csap és Jókai utcák sarkán, 2004-ben épült, kiváló adottságú, a valóságban és a hivatalos nyilvántartásban is 141 m2-...
129 800 000 HUF
920 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73434695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában a Garai és a Nagy Imre utcák által határolt telken épülő liftes, magas műszaki tartalmú társasházban 35 –...
50 112 000 HUF
1 473 882 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (15486119)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Fészek lakóparkban, csendes helyen lévő 39 nm-es garzonlakás eladó! Jellemzői: 2005-ben épült, tégla falazatú társas...
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (24349542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen központi részén, a frekventált Bem téren, eladó egy 60 m² alapterületű, tégla építésű lakás, amely tökéletes otthont v...
63 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95143395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Debrecen szívében, a Péterfia utcában, egy páratlan nagypolgári lakás! Ez a 122 nm-es, tágas ingatlan egy patinás, tégl...
119 000 000 HUF
975 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (67245884)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (89748486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Csapó utcai, földszinti, 61 m2-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó. Korábban fogorvosi rendelő illetve, szépségszalonk...
51 900 000 HUF
850 819 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94554433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (35792856)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecenben, a Fészek lakóparkban kínáljuk megvásárlásra ezt a 2005-ben épült, tégla falazatú társasház első emeletén lévő, 39 ...
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33497323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecen - Nagyerdő közelében, 72 nm-es, erkélyes, pincével rendelkező lakás Debrecen egyik legkedveltebb városrés...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (54738534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Hajdúböszörmény környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal