Eladó lakás Hajdúböszörmény környékén (1439 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 439 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (43633243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosában, a Fórum bevásárlóközpont közvetlen közelében kínálok eladásra egy felújítandó, polgári jellegű, téglaépí...
62 900 000 HUF
604 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94242338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Postakerti társasház földszintjén eladó 1/b számú lakás. Lakás dél-keleti tájolású, közvetlen kert kapcsolattal. a lakásban tal...
68 181 618 HUF
1 262 622 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34457955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Postakerti társasház első emeletén eladó 201/b számú lakás. Lakás észak-keleti tájolású, közvetlen kert kapcsolattal. a lakásba...
63 636 364 HUF
1 272 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (78342324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagyerdőn az Egyetemtől 10 perc sétára. Teljes mértékben felújított, új vezetékkel ellátott, korszerűsített lakás azonnal költö...
80 HUF
1 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33968334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelmébe ajánlom! Debrecen belvárosi részén, a 2-es villamos vonalán vált megvásárolhatóvá egy 1. emeleti, 65 nm...
53 000 000 HUF
815 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (17235941)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hosszútávban gondolkozó befektetők figyelmébe! Debrecen belvárosához közel, a 2-es villamos vonalán eladóvá vált egy 1993-ban...
53 000 000 HUF
815 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73771289)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
53 000 000 HUF
815 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (83444444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosában napfényes, tágas, 2. emeleti, 84 nm-es polgári lakás eladó! Főbb jellemzők: - 84 nm- hatalmas, napfény...
98 900 000 HUF
1 177 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (58339336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben a Karácsony Sándor Általános Iskola közelében eladó egy 1. emeleti 57 nm-es téglaépítésű lakás. Az ingatlan főbb ...
63 900 000 HUF
1 121 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (24956493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
62 900 000 HUF
604 807 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (22162136)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen Tócóskert városrészén eladó társasházi lakás! - a panel típusú társasház 7. emeletén található lakás 80 nm-es. - A...
74 700 000 HUF
889 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95293764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Belvárosában tágas, második emeleti, polgári lakás eladó! A lakás 84 nm, hatalmas, napfényes nappalival és 2 különny...
98 900 000 HUF
1 177 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44733945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Debrecenben, a Karácsony Sándor Általános Iskola közelében! Az 1. emeleti, 57 m²-es, téglaépítésű lakás kis létsz...
63 900 000 HUF
1 121 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (87125769)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosában napfényes, tágas, második emeleti, polgári lakás eladó! Főbb jellemzők: - 84 nm - hatalmas, napfényes n...
98 900 000 HUF
1 177 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (49319323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosában napfényes, tágas, második emeleti, polgári lakás eladó! Főbb jellemzők: - 84 nm- hatalmas, napfényes na...
98 900 000 HUF
1 177 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53445336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
98 900 000 HUF
1 177 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23828373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy földszinti téglalakást Debrecen belvárosában, a Hatvan utca elején, mely az Arany Bika parkoló felől köze...
64 900 000 HUF
968 656 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (82273594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen i. kerület főutcájában egy 74m2-es, 1. emeleti, nagy polgári lakás belső kert résszel, gyönyörű lépcsővel, lengő...
78 000 000 HUF
1 054 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59499735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Debrecenben, a Széchényi utcában kínálunk megvásárlásra egy csendes, belső parkra néző, 116 nm-es, nappali + 4 hálós, belső két...
88 800 000 HUF
765 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44935529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
78 000 000 HUF
1 054 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Hajdúböszörmény környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal