Eladó lakás Komló környékén (1293 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 293 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (24544249)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécsett, az Esztergályos János utcában egy 4. emeleti, 50 m²-es, Erkélyes lakás! a társasház szigetelt, a lakás világos é...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (24459892)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó új építésű, energiatakarékos, prémium kivitelezésű téglalakások 2026. Év végi átadással! Befektetésre, vagy saját ottho...
65 986 000 HUF
1 374 708 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (24424887)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
60 890 000 HUF
1 383 863 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (23989475)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
76 800 000 HUF
1 706 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (52828378)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
61 900 000 HUF
1 375 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (97536299)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
90 400 000 HUF
1 412 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (12214145)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
65 450 000 HUF
1 392 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (67972244)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Felújított, panorámás panellakás Pécs kedvelt részén! Pécsett-Egyetemvárosban a Kodály Zoltán utcában eladó egy 4/4. em...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (67759733)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy tetőtéri, hasznos 77 nm alapterületű, jelenleg amerikai kon...
79 900 000 HUF
1 037 662 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (67387476)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy földszinti, 52 nm alapterületű, amerikai konyha-nappali+ 2 ...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (38567644)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy magasföldszinti, 114 nm alapterületű, amerikai konyha-nappa...
99 900 000 HUF
876 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47796337)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs Mecsekoldali részén, a Jurisics Miklós utcában eladó egy 3 szoba elosztású, 58 nm-es, erkélyes, szép állapotú, panel szerk...
69 000 000 HUF
1 210 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (45454282)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Pécs Kertvárosában! Eladásra kínálok Pécs közkedvelt városrészében, Kertvárosban egy 47 m²-es, jó állapotú...
47 900 000 HUF
1 019 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (88459144)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás, 2 szobás lakás eladó Pécs közkedvelt részén, Kertvárosban! Pécs egyik legkedveltebb városrészében, Kertvárosban kí...
47 900 000 HUF
1 019 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (72363727)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 900 000 HUF
1 019 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (82387223)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (77324756)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, panorámás panellakás eladó Pécs kedvelt részén kiváló befektetés! Pécsen, a Kodály Zoltán utcában eladó egy 4/4. em...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (58769872)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy találsz egy olyan lakást Pécs szívében, ami nemcsak kényelmes otthon, hanem pénzügyileg is okos döntés. Ez a...
44 000 000 HUF
977 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73536384)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Kertvárosában elérhető egy 59 m²-es, 2, 5 szobás lakás, amely stílusosan ötvözi a kényelmes otthon és a tudatos befektetés...
52 000 000 HUF
852 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (24335399)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-uránvárosban, a Páfrány utcában, harmadik emeleti, 54 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás eladó. Pécs-uránvárosban kínálunk ...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Komló környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal