Eladó lakás Komló környékén (1293 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 293 db
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (41728774)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs Uránvárosban, a Bánki Donát utcában, harmadik emeleti, 58 m²-es, 2+1 félszobás, erkélyes téglalakás eladó. Pécs egyik le...
47 500 000 HUF
818 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (72729394)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Kertvárosban, az Uitz Béla utcában kiváló állapotú, 68 nm-es, 3 szobás lakás eladó. Az ingatlan 10 emeletes, liftes társ...
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (95794837)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs Mecsekoldali részén, a Jurisics Miklós utcában eladó egy 3 szoba elosztású, 58 nm-es, erkélyes, szép állapotú, panel szerk...
69 000 000 HUF
1 210 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (45366492)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécsett Kertvárosban, a Nagy Imre úton egy:- 54m2-es- 3. emeleti- napfényes- távfűtéses- 2 szobás- tehermentes lakás. Az ...
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (56887687)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Pécs Mecsekoldali részén, a Jurisics Miklós utcában egy 3 szoba elosztású, 58 nm-es, erkélyes, szép állapotú, panel szerk...
69 000 000 HUF
1 210 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (47353474)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy földszinti, 52 nm alapterületű, amerikai konyha-nappali+ 2 ...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (23345663)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
69 000 000 HUF
1 210 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (13475182)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs egyik legkedveltebb mecsekoldali részén, a Jurisics Miklós utcában kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, 58 nm-es, 3 sz...
69 000 000 HUF
1 210 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (53275484)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pécs történelmi belvárosának szívében a Ferencesek utcájában egy teljeskörűen felújított, egyedi stílusú 40m2-es társashá...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (39995494)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
69 000 000 HUF
1 210 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (22713929)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs- Belvárosában a Semmelweis utcában, újszerű, frissen festett, klímával felszerelt tégla építésű lakás, csendes, rendezett ...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (54718332)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-belvárosában 80 nm-s, berendezett, kényelmes, 3 szobás, tágas terekkel rendelkező tégla lakás eladó. Egyetemen most kezd...
64 900 000 HUF
811 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (44155953)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33439854)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
POTE-hoz nagyon közel elhelyezkedő felújított LAKÁS! Pécs-Egyetemvárosban, a POTE-től 300m-re eladó egy 10/6. emeleti, panorámá...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (17234434)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Pécs Kertvárosban X/8-ik emeleti 3 szobás 73 m2-es erkélyes panellakás. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Referencia szám: lk068872
57 900 000 HUF
793 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (73962849)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kertvárosban, a Tildy Zoltán utcában eladó egy teljeskörűen felújított, 10/10. emeleti, 52 nm-es, 2 szobás, erkélyes, műan...
50 900 000 HUF
978 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (36553237)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kertvárosi részén, a Mátyás Flórián téren eladó egy teljes körűen felújított, IV/2. Em-i, 53 nm-es, amerikai-konyha nappal...
57 900 000 HUF
1 092 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (67349369)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 2 szobás lakás Pécs-Kertvárosban! Pécs Kertváros közkedvelt részén, a Gyöngyös utcában eladó egy rendezett, sz...
47 990 000 HUF
922 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (79779413)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Pécs Kertvárosban X/8-ik emeleti 3 szobás 73 m2-es erkélyes panellakás. 57900000 Ft Referencia szám: lk068872
57 900 000 HUF
793 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (78975886)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi teljes körűen felújított, két szintes otthon Pécs szívében. Pécs egyik legkedveltebb, központi belvárosi részén kínál...
51 900 000 HUF
710 958 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Komló környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal