Eladó lakás Komló környékén (1293 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 293 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (77318739)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljeskörűen felújított lakás Pécs történelmi belvárosában! Pécs történelmi belvárosának egyik hangulatos utcájában eladó...
69 900 000 HUF
1 344 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (38513434)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
1 344 230 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (95948373)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Mecsekoldal-bálicsi részén eladó egy újonnan kialakított, panorámás, 2/2. emeleti, padlófűtéses, klímás, br. 68m2-es tégla...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (31737174)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív új építésű, örökpanorámás lakások, magas műszaki tartalommal, 54-78m2 közötti lakótérrel, hatalmas teraszokkal leköthe...
111 900 000 HUF
999 107 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (97997473)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs történelmi belvárosában eladó egy mini garzon! Pécs történelmi belvárosában, a Széchenyi tértől mindössze 2 perc sétára kí...
42 900 000 HUF
1 787 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (57194865)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetés – felújított, panorámás lakás az EGYETEMVÁROSBAN! Pécs egyik legkeresettebb részén, az Egyetemváros szívébe...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (95349833)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem, ritka vételi lehetőség! Pécsett, a Szabadság utca alsó részén, 105 nm-es, 3 szobás, dupla erkélyes, szép ...
83 500 000 HUF
795 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33178344)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs-kertvárosban, az Aidinger János úton 10/4. emeleti, 50 nm-s, erkélyes, klímás lakás eladó. Energetikai besorolás: a + A...
52 500 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (35895552)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Budai városrészében kínálunk megvételre egy 52 nm-es, két szobás, erkélyes lakást, amely egy szigetelt, rendezett tégla tá...
27 980 000 HUF
538 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33425836)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Havihegy városrészen, csendes zsákutcában, 92 nm-es, 3 szobás, klímás, jó állapotú, saját kertkapcsolattal, erkéllyel és p...
82 900 000 HUF
901 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (89783356)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs-Budai városrészen, a Komlói út elején 68 nm-es 3/3. emeleti 3 szobás duplaerkélyes téglalakás eladó. A társasház tiszta,...
42 900 000 HUF
630 882 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (31997724)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Praktikus elosztás, földszinti kényelem! Pécs közkedvelt részén, a Nagy Imre úton eladó egy 3 szobás, szép állapotú lakás, há...
48 900 000 HUF
788 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (72453852)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Kertvárosban, a Gyöngyös utcában, frissen és teljeskörűen felújított, 61 nm-es, 3 szobás, erkélyes, dupla klímás, 4/magasf...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (64227542)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Pécs, Kertváros – Rózsadomb aljában eladó tágas, 79 m²-es lakás! 1989-Ben épült, tégla társasház 3. (Záró) szintjén kínáljuk ...
59 900 000 HUF
758 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (19648593)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs mecsekoldali 1. emeleti, 2, 5 szobás lakás eladó. A lakás tágas, napfényes és karbantartott, új műanyag nyílászárókkal (...
60 500 000 HUF
1 061 403 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (24283545)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosban, a Littke József utcában eladó egy 3. emeleti, igényesen felújított, klasszikus stílusban berendezett lakás! ...
74 900 000 HUF
913 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (86327764)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetők figyelem – ritka lehetőség az Orvosi Egyetem közvetlen közelében! Pécsett, a Szigeti úton, a pte Orvosi Karától mi...
42 900 000 HUF
997 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (44264447)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Airbnb-befektetők figyelem! Pécs belvárosában, az Árkád közvetlen közelében eladó egy 88 nm-es, két lakásrészre kialakított, ...
79 500 000 HUF
903 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (99542564)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyetemen tanuló / készlő 2 gyermekes családok figyelem! Pécs- egyetemvárosban, a Szigeti úton, kiváló és egyben csendes lépc...
77 950 000 HUF
1 163 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (85985528)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 83 nm-es nagypolgári lakás Pécsen, az Egyetemvárosban, közvetlenül a belváros határán –ahol a városi zizegés és a nyugalo...
64 000 000 HUF
771 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Komló környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal