Eladó lakás Komló környékén (1293 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 293 db
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (64677576)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Kertvárosban, az Enyezd úton, jó állapotú, 51 nm-es, 2 különnyíló szobás, erkélyes, részben bútorozott és gépesített, 4/4....
42 900 000 HUF
841 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33233592)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosban, a Krisztina téren mecseki panorámás teljesen felújított, 63 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó! Energet...
57 900 000 HUF
919 047 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (91871759)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Liget Residence Lakóparkban kínálunk 2 db 28, 4 nm-es új építésű lakást eladásra. Az ingatlan kertkapcsolattal rendelkezik, k...
39 260 000 HUF
1 402 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (71292497)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kedvelt városrészében, Ispitaalján kínálok megvételre egy 4 lakásos, újépítésű társasházban különböző méretű, modern kiala...
147 720 000 HUF
1 462 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (58749563)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Ispitaalja városrészében kínálunk megvételre egy újépítésű, 4 lakásos társasházban modern, jó elosztású lakásokat. Az épü...
114 320 000 HUF
1 524 266 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (58526232)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécs-Kertvárosban, Aidinger János úton eladó egy 59 nm-es, erkélyes, 4/1. emeleti, átalakított, teljes körűen felújított 3 háló...
59 800 000 HUF
1 013 559 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (77978734)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs–Rózsadombon eladó egy jó elosztású, 2, 5 szobás lakás egy 4 emeletes ház 4. emeletén Az új, műanyag, hőszigetelt, redőnyö...
41 900 000 HUF
735 087 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33532427)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs kedvelt részén, Hársfa úton vezeték szintig felújított lakás, kertkapcsolattal ELADÓ. Az ingatlan különlegessége a nagy,...
89 900 000 HUF
561 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (36253723)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív lakás Pécs kedvelt részén, a Jakabhegyi út elején eladó! Energetikai besorolás: C Pécs egyetemvárosának nyugodt rés...
113 900 000 HUF
1 627 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (49999523)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécsett a Mecsekoldalban, 4 örökpanorámás lakás eladó egy új építésű társasházban. a lakásokhoz gépkocsi beálló, terasz és a fö...
118 000 000 HUF
1 512 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (52484632)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécsen a belváros szívében a Mária utcában kínálunk egy teljesen felújított kis garzonlakást. Energetikai besorolás:F A tégl...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (29349843)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pécsen a belváros szívében a Mária utcában kínálunk egy teljesen felújított amerikai konyhás nappalival, 2 hálóval és fürdőszob...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (97697732)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs belvárosában vezeték szintig felújított nagypolgári lakás eladó. A tégla építésű ingatlan egy belső, csöndes udvarban he...
79 900 000 HUF
1 141 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (46744977)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Mecsekoldal egyik legnépszerűbb részén, közel a belvároshoz, új építésű, exkluzív, örökpanorámás, társasházi lakások eladó...
141 900 000 HUF
2 027 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (36549394)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
113 900 000 HUF
2 033 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (58522453)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs-Makáron, a városközponthoz közeli részén 4 lakásos társasház épül. A tervező asztalról már egy lakás el is kelt, így már...
112 900 000 HUF
1 254 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (37292929)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az ingatlanban 1 szoba, 1 fürdő, 1 konyha található. Ideális elrendezés egyedülállóknak, pároknak vagy befektetőknek. Részbe...
42 900 000 HUF
1 383 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (36888434)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-belváros határán, a Köztársaság Téren, átlagos állapotú, 3/mélyföldszinti, 94 nm-es, 3 szobás tégla lakás eladó. A lépcső...
64 900 000 HUF
690 425 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (19493231)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécsett, a városközpont mellett 10 lakásos új építésű társasház építkezése indul. Az ingatlanok várhatóan 2027 augusztusig ke...
71 900 000 HUF
1 261 403 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (42366377)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Fehérhegy, Pákolitz István utcában – jó állapotú, 54 m²-es lakás eladó! Csendes, parkosított, barátságos környezetben t...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Komló környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal