Eladó lakás Komló környékén (1293 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 293 db
Eladó Orfűi egyéb lakás hirdetés (94232954)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécstől 15km-re, Orfűn, a Pécsi tó mellett, a Dollár utca elején, 32 nm-es, 2 szobás, szép állapotú, panorámás kilátással és sa...
49 500 000 HUF
1 546 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (77739377)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs Kertvárosban a Siklósi úton egy 3. emeleti 57 nm-es jó állapotú panellakás ELADÓ. Helyiséglista: előszoba, nappali, kony...
42 500 000 HUF
745 614 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (35594153)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-belvárosban, pte-ktk mellett, 66 nm-es, frissen felújított 2 szobás lakás eladó! Pécsett, a pte-ktk kar közvetlen szomsz...
62 900 000 HUF
953 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (35943339)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tégla lakás Pécs, Egyetemváros részén! Kiváló lehetőség saját használatra vagy befektetésnek! Pécsen, az Egyetemváros vo...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (99425558)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs, Uránváros központi részén egy kiváló adottságokkal rendelkező, 52 nm alapterületű, 2 szobás panellakás, amely ideál...
47 000 000 HUF
870 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (86949257)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó különleges, ízlésesen felújított, 65 négyzetméteres panel lakás pécs- egyetemvárosban! Igazi kuriózum- ne hagyja ki ezt a...
69 500 000 HUF
1 069 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (25245943)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas, erkélyes lakás Pécs közkedvelt részén, csendes környezetben! Pécs-Nagy Imre úton, kiváló elhelyezkedésű, 63 nm-es,...
48 500 000 HUF
769 841 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (38734335)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 500 000 HUF
1 069 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46623732)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló BEFEKTETÉS! Pécs-Egyetemvárosban, a POTE-től 300m-re eladó egy - 10/6. emeleti, - panorámás, teljeskörűen felújított...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (56525375)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló BEFEKTETÉS! Pécs-Egyetemvárosban, a POTE-től 300m-re eladó egy 10/6. emeleti, panorámás, teljeskörűen felújított és át...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (35923795)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Pécs belvárosában kiváló befektetési lehetőségPécs belvárosában eladó egy 63 m²-es, földszinti, 2 szobás i...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (39473318)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljeskörűen felújított, 52 m² alapterületű lakás Pécset varázslatos kertvárosi részén, mely a 10 emeletes panelépüle...
51 900 000 HUF
998 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (32772319)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Pécsett-Rózsadombon a Fagyöngy u-ban egy 3. emeleti, 74nm-es, erkélyes, (3, 5 szobás átalakított) 3 külön nyíló szobás pa...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (45533159)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kertváros csendes zöldövezeti részén, a Malomvölgyi úton, 52 m2, felújított, két szobás, erkélyes panellakás eladó. Az ing...
46 900 000 HUF
901 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (77371462)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2. emeleti 2 háló + nappali-amerikai konyhaEladó kertvárosi 47nm-es, keleti tájolású, 2. emeleti2 szoba + nappali-konyhás, prém...
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74428443)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertváros kedvelt részén eladó egy 10/1. emeleti, vezetékekig felújított és átalakított, amerikai konyha nappali+ 2 szoba,...
50 500 000 HUF
990 196 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93856298)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló BEFEKTETÉS! Pécs-Egyetemvárosban, a POTE-től 300m-re eladó egy 10/6. emeleti, panorámás, teljeskörűen felújított és átal...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (56378295)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó az Építők útján, egyetemhez közeli részen, 4/3. emeleti, 54 m2-es, műanyag nyílászárós, új konyhás, jó állapotú panel lakás, szigetelt épületben!
57 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (22311536)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kertváros infrastrukturálisan ellátott részén, 64 m2-es, 3 külön nyíló szobás, 2. emeleti, teljes körűen felújított lakás...
59 900 000 HUF
935 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (32374173)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2