Eladó lakás Lábatlan 30 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Lábatlan 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 8 db
Lábatlanban további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Lábatlanban
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (19556392)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok Lábatlanon, a Cementgyári lakótelepen egy 34 m²-es, földszinti, felújított lakást! Az ingatlan azonnal költö...
27 500 000 HUF
808 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (13896746)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
27 500 000 HUF
808 823 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (45793149)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kis rezsi, nagy lehetőség! Lábatlanon, a Cementgyári lakótelep kedvelt részén eladó egy 46 m²-es, 1, 5 szobás, 2. emeleti lak...
27 900 000 HUF
606 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (97699816)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Lábatlan kedvelt részén, a Cementgyári lakótelepen egy 46 m²-es, 2. emeleti, kétszobás lakást! Ez az ingat...
27 750 000 HUF
603 260 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (82846239)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 2. emeleti, 46 m²-es, 2 szobás lakás Lábatlan egyik legkeresettebb részén, a ...
27 750 000 HUF
603 260 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (43919244)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kicsi rezsi, nagy lehetőség Lábatlan, Cementgyári lakótelepEladó egy 46 m²-es, 1, 5 szobás, 2. emeleti lakás Lábatlan kedvelt r...
27 750 000 HUF
603 260 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (97745941)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Lábatlanon! Eladásra kínálok Lábatlanon a Cementgyári lakótelepen egy 2. emeleti, 46 m²-es, 2 szobás lakást! Ez...
27 750 000 HUF
603 260 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (71474834)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, 1, 5 szobás, 2. emeleti lakást Lábatlan egyik kedvelt részén, a Cementgyári lakótelepen. A la...
27 750 000 HUF
603 260 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 8 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (36981739)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, 2 szobás lakás eladó Lábatlanon! Eladásra kínálok egy 46 nm-es, praktikus elrendezésű, 2. emeleti téglal...
38 900 000 HUF
845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui tégla lakás hirdetés (53825834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Nyergesújfalun, az Idom utcában! Eladásra kínálok Nyergesújfalun egy első emeleti, 44 m²-es, erkélyes lakást! A...
23 900 000 HUF
543 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui tégla lakás hirdetés (95366531)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Nyergesújfalun, az Idom utcában! Eladásra kínálok egy első emeleti, 44 m²-es, erkélyes lakást. a lakásban előszoba,...
23 900 000 HUF
543 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui tégla lakás hirdetés (96972727)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nyergesújfalun, az Idom utcában egy 44 m²-es, első emeleti erkélyes lakás. Elrendezés: előszoba, nappali, konyha-étkező,...
23 900 000 HUF
543 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (53773443)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy tokod-üveggyári lakás! Eladó egy 55 nm-es tokod-üveggyári lakás a Kodály közben, közel a 10-es úthoz, de mégis kellő ...
28 711 200 HUF
522 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaalmási tégla lakás hirdetés (38148773)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dunaalmás központjában ELADÓ egy igazán hangulatos, 30 négyzetméteres társasházi lakás, amely ideális választás lehet akár első...
28 990 000 HUF
966 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi egyéb lakás hirdetés (47954452)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dorogon, új építésű, modern kialakítású 48, 6 m2 földszinti, társasházi lakás családiházas környezetben. A 8 lakásos tár...
55 HUF
1 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (89734912)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Almásfüzitőn a IV. Béla úton társasház lakás eladó. A lakás jellemzői: - 25nm+erkély - új bejárati ajtó lett beépítve - el...
18 000 000 HUF
720 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (37459631)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Minimális rezsi, maximális kényelem! – Felújított garzon Almásfüzitő-alsón Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendelke...
19 900 000 HUF
737 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui tégla lakás hirdetés (32967375)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Nyergesújfalun, az Idom utcában! Eladásra kínálok egy első emeleti, 44 m²-es, erkélyes lakást. a lakásban előszob...
23 900 000 HUF
543 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (77575277)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181502 hivatkozási számú almásfüzitői társasházi lakás. Azonnal költö...
24 900 000 HUF
541 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (14474643)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás + saját KERT! Almásfüzitőn keresed új otthonod vagy befektetésed? Megtaláltad! Helyszín: Almásfüzitő, csendes kö...
24 990 000 HUF
543 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Lábatlanban?