Eladó lakás Miskolc 35 millióig (376 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Miskolc 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 376 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (73239634)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180995 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
28 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (65323133)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 36 nm-es, jó elosztású lakás Miskolc – Éder György utcában. Ez az ingatlan tökéletes választás azoknak, akik saját íz...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (47364753)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181467 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
33 900 000 HUF
616 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (87362674)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33949589)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Miskolcon Győri kapu, kiváló elhelyezkedésselMiskolcon, a Győri kapu közkedvelt városrészén eladásra kínálunk egy 3...
23 000 000 HUF
657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (36354394)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc kedvelt részén a Szent István úton eladó tégla épületben egy normál állapotú garzon lakás. - Csendes, nyugodt környék z...
21 500 000 HUF
796 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45367455)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó szuper lakás Diósgyőr szívében! Alacsony rezsi, teljes nyugalom! Eladásra kínálunk egy 35 nm-es, másfél szobás lakást Dió...
27 990 000 HUF
799 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (84532757)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc - Diósgyőrben örökpanorámás, panelprogramos lakás eladó! Miskolcon az Árpád úton, eladó egy 51m2-es panelprogramos, pra...
28 900 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45352477)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészen a Középszer utca végén egy 51 nm-es, részben felújított 2 szobás lakást 9 emele...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43857865)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zárt udvaros lakás eladó Miskolcon – 54 m², erkély, saját parkolás Miskolcon kínálunk megvételre egy 54 m²-es, 1. emeleti, 2 s...
31 500 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (57934315)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45632543)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes, erkélyes lakás Miskolc Avason, kiváló lehetőség! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában kínálun...
34 000 000 HUF
918 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44165274)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37658344)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (75138563)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (25723379)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc Komlóstetőn, 4 emeletes panel épületben 51 nm-es, magasföldszinti, egyedi fűtés miatt alacsony rezsivel rendelkező, 2 s...
32 900 000 HUF
645 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94734323)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (25333387)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180414 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
27 900 000 HUF
797 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (62533142)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Kőporos utcában, azonnal birtokba vehető, panelprogramos 9. emeleti, 51 m²-es, 2 szobás, nagy konyhás, mért távfűtéses, összk...
27 000 000 HUF
529 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (95359346)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc Dél-Kilián városrészben eladásra kínálunk egy 59 m²-es, 2 szobás, 3. emeleti erkélyes lakást, csendes, rendezett társas...
31 600 000 HUF
535 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Miskolcon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal