Eladó lakás Nagykőrös környékén (2005 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 005 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (71364975)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Boróka lakóparkban 4 szobás lakás nagy terasszal, nagy ERKÉLLYELEladó Kecskeméten a boróka lakóparkban, 2019-ben átadott, minős...
83 900 000 HUF
1 181 690 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (25792541)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhető...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (43279577)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A CasaNetwork Cegléd eladásra kínál egy modernizálás alatt álló  51 nm-es lakást osztatlan közös tulajdonban id: 174602243 Ceg...
25 000 000 HUF
490 196 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (39145343)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Két lakás egy helyrajzi számon, befektetőknek eladó Kecskemét abszolút belvárosában, a Gyenes téren4. emeleti lakásFelújítandó,...
110 000 000 HUF
973 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73321344)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban! Eladó Kecskemét egyik közkedvelt városrészében, a Hunyadivá...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79349374)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Kecskeméten Belvárosi újszerű Exclusive 9 lakásos szigetelt társasházban, 96nm-es nappali + 3 szobás lakás. Teremgarázsi ...
109 000 000 HUF
1 135 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (49972397)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kizárólag a duna house KÍNÁLATÁBAN! Eladó Kecskeméten a Villanegyed szélén ez az igényesen és teljes körűen felújított, nappali...
86 000 000 HUF
819 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38679374)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium új lakás eladó Kecskemét belvárosában! a régi polgári ház karaktere és eleganciája találkozik a modern műszaki tartalom...
110 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33349297)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezetben 2. emeleti, erkélyes lakás! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. emeleti, 5...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (14553257)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban is...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (68942855)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
99 000 000 HUF
1 414 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (21239594)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó lakás Kecskemét belvárosában – két lakás egyben, kiváló befektetési lehetőség Kecskemét abszolút belvárosában, a Gyenes ...
110 000 000 HUF
973 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (46333457)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Kecskemét Gyenes tér – 3. emeleti 79 nm-es erkélyes lakás Kecskemét központi részén, a Gyenes téren eladó egy 79 m...
76 990 000 HUF
974 556 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (94394843)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alapterület: 54 m² Szobák száma: 2 szoba (nappali + háló) Állapot: teljeskörűen felújított Emelet: 5. emelet (zárószint) Típus:...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34997813)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kecskemét Botond utca – 43 m²-es, jó állapotú, azonnal költözhető ingatlan Kecskeméten, a Botond utcában ...
39 990 000 HUF
930 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37536348)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó felújított tégla lakás Kecskemét Villanegyed környékén Keresi álmai otthonát, ahol nem kell a felújítással bajlódnia. Ke...
86 000 000 HUF
819 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33474635)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kecskemét belváros – Füzes utcai, földszinti téglalakás garázzsal és tárolóval Kecskemét belvárosában, a ...
46 990 000 HUF
958 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (25988964)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a