Eladó lakás Nagykőrös környékén (2005 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 005 db
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (45937379)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álmai otthona várja Kecskemét szívében! Eladó Kecskemét belvárosában, frekventált, mégis élhető környezetben egy 62 nm-es, 2 sz...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54835427)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Á R C S Ö K K E N É S! ! ! Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társash...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (69351826)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló befektetési lehetőség 2 az 1-ben lakás! Eladó Kecskeméten a Rákóczivárosban egy 2 különbejárattal rendelkező felújított ...
63 000 000 HUF
887 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (97722942)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a belvárosban, liftes társasházban, három szobás, erkélyes lakás eladó, garázs vásárlási lehetőséggel. Jellemzője: ...
66 900 000 HUF
904 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (48947743)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhet...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (96898194)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban i...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (89722944)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezetben 2. emeleti, erkélyes lakás! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. emeleti, ...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34845433)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű lakást keres, de nem akar várni az átadásra? 2023-Ban átadott, prémium felszereltségű társasházban, 76 nm. -Es, erk...
104 900 000 HUF
1 380 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73433957)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, új építésű társasházban, leköthető lakásokat, irodákat, üzleteket kínálunk! Modern, letisztult, időtál...
96 874 500 HUF
1 467 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (23842883)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács Kiskun vármegye, Kecskemét Műkertvárosi részén 56 m2 hasznos alapterületű tégla építésű lakás, 18 m2 nagyságú garázzsal el...
43 000 000 HUF
767 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32393365)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten, eladó egy 57 nm, tégla építésű, teljeskörűen felújított lakás. a Klímával felszerelt, erkélyes és 8 nm tárolóval r...
54 990 000 HUF
964 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (71736336)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított, napfényes otthon a Reptéri lakótelepen! Eladó Kecskemét egyik karakteres, parkosított részén, a Reptéri la...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei tégla lakás hirdetés (42869339)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lajosmizsén, új építésű, kulcsrakész, nappali + 2 szobás lakás! Jellemzők:- Zárt udvar (elektromos kapuval)- Fedett kocsi...
65 899 999 HUF
928 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (21684774)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha nem akar felújítással bajlódni megtalálta a tökéltes otthont, ide csak költözni kell! ! Kecskemét belvárosától séta távolság...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (97214394)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az eladásra kínált ingatlan két különálló egységből áll, mindkettő 2 szintes és külön fürdő résszel rendelkezik. Az egyik épüle...
99 000 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (57136196)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét belvárosában nappali+2 szobás 3. emeleti lakás! a társasházat 2002-ben építették, átgondolt tervek alapján. Kül...
77 400 000 HUF
967 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (47233843)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi prémium lakás 1. emelet, 2023-as felújítás! Kecskemét kedvelt részén kínálok eladásra egy minden részletében me...
53 800 000 HUF
978 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33373476)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét villanegyedében harmonikus, egyedi otthon! ! Kecskemét egyik legkedveltebb, nyugodt villanegyedében kínálunk me...
93 000 000 HUF
1 033 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73719948)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
63 000 000 HUF
887 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (92235725)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Nagykőrös környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal