Eladó lakás Nagykőrös környékén (2006 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 006 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38728938)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igazi Ritkaság! Saját lakásnak, vagy befektetési céllal is! Az Arborétum Lakóparkban exkluzív környezetben 2 fedett erkélllyel ...
88 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (95849747)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Háromszobás újépítésű lakás 4 szintes, liftes társasházbanBelváros 3 perc sétáraJó elrendezésű, praktikus lakás két hálószobáva...
96 900 000 HUF
1 258 441 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (45434786)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában kínálok eladásra egy igényesen, teljeskörűen felújított, beleszeretős nappali + 2 szobás, földszinti lak...
72 900 000 HUF
1 157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43933344)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó egy lenyűgöző panorámával büszkélkedő, 88 m²-es, 4 szobás lakás a város szívében, mely a 4. emeleten helyezkedik el egy m...
87 900 000 HUF
1 059 036 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (89524447)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Dobó körúton 73 m²-es, 1+2 félszobás nagy erkélyes lakás eladó! a város szívében lévő akadálymentes épületben mod...
75 500 000 HUF
1 034 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38293445)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy felújított 81 nm. -Es üzlethelyiség a piachoz közel. Az üzlethelyiség jó lokációval rendelkezik, ingyenes parkolás is...
69 990 000 HUF
864 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (53393557)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét belvárosában nappali+2 szobás 3. emeleti lakás! a társasházat 2002-ben építették, átgondolt tervek alapján. Kül...
77 400 000 HUF
967 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94243894)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
* * * Energiatakarékos új építésű belvárosi nagy terasszal * * * Új építésű belvárosi 4 lakásos társasházban, magas műszaki tar...
81 750 000 HUF
1 104 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (67734752)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Családi ház csere érdekel értékegyeztetéssel ***Kecskemét kedvelt városrészében, a villanegyedben, téglaépítésű társasházba...
69 900 000 HUF
842 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (39484214)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló befektetési lehetőség 2 az 1-ben lakás! Eladó Kecskeméten a Rákóczivárosban egy 2 különbejárattal rendelkező felújított ...
63 000 000 HUF
887 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43335289)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
* * * Modern, energiatakarékos új építésű 1. emeleti, nappali + 3 szobás lakás nagy terasszal * * * Új építésű belvárosi 4 laká...
89 390 000 HUF
1 090 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (49327783)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó belső kétszintes tetőtéri lakás Kecskemét, VacsiközbenKecskemét egyik közkedvelt, széles és elegáns utcájában kínálunk me...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (12953473)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét villanegyedében harmonikus, egyedi otthon! ! Kecskemét egyik legkedveltebb, nyugodt villanegyedében kínálunk me...
93 000 000 HUF
1 033 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (62275439)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyenes téren eladó egy kiváló elrendezésű 79 nm-es tágas, napfényes erkélyes lakásAz ingatlan közel helyezkedik el a belvárosho...
76 990 000 HUF
974 556 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43934647)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Tinódi utcában első emeleti, felújított, 77 nm-es lakás, két garázzsal együtt eladó, amiket az ár tartalmaz. Jell...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54616876)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kecskemét belvárosában kínálok eladásra 57 m2 hasznos alapterületű + 15 m2 terasszal rendelkező, nappali + 2 félszobás első eme...
62 900 000 HUF
873 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44747848)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy 41 nm, jó állapotú téglaépítésű lakást Kecskemét belvárosában, a Rákóczi úton. A lakás a második emelete...
44 800 000 HUF
1 092 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (41749839)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
CasaNetWork Ingatlanhálózat eladásra kínálja a 174602301 azonosító számú panellakást Cegléden.  Tulajdoni lap szerint 51 m²-es,...
48 500 000 HUF
950 980 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73424983)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosától séta távolságra eladó egy napfényes, teljeskörűen felújított 57m2-es lakás! Az ingtalan egy parkos körny...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (47377334)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Igényes, nappali plusz 3 szobás, 90m2-es tégla lakás eladó a belvárostól 2 perc sétáraKét belső szintHatalmas nappali a társasá...
79 000 000 HUF
877 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Nagykőrös környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal