Eladó lakás Nagykőrös környékén (2006 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 006 db
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (62744342)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Széchenyiváros 62 m² 2+fél szoba 4. emelet erkélyes lakás eladó (nem zárószint)Eladásra kínálok Széchenyiváros kedvel...
45 900 000 HUF
740 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44813975)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten egy 77 m²-es, tágas lakás egy 10 emeletes társasház 5. emeletén. Az épületben lift található, a fűtés távfűté...
62 500 000 HUF
811 688 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (77556996)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyivárosban, - Dombhoz közel eladó egy nagyon szuper kis lakás, fiatalos hangulatú, egyedi kialakítású! a L...
48 800 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (45847334)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (76449477)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Műkertváros kedvelt részén eladó egy 56 m²-es, földszinti, tégla építésű, erkélyes, tehermentes lakás garázzsal együt...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (72779273)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Kecskemét Belvárosában eladó egy tágas, világos, 98 m²-es, kétszintes téglalakás. Az ingatlan nappaliból és 5 külön szobából ál...
64 900 000 HUF
662 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38264345)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kecskemét belvárosában, csendes helyen nagy lakást keres? Megtalálta! a 103 nm-es lakás a Gyenes téren található, minden közel ...
69 900 000 HUF
678 640 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (34964299)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94737524)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét villanegyedében harmonikus, egyedi otthon! ! Kecskemét egyik legkedveltebb, nyugodt villanegyedében kínálunk me...
93 000 000 HUF
1 033 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (35693522)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó belső kétszintes tetőtéri lakás Kecskemét, VacsiközbenKecskemét egyik közkedvelt, széles és elegáns utcájában kínálunk me...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (41995495)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Tinódi utcában első emeleti, felújított, 77 nm-es lakás, két garázzsal együtt eladó, amiket az ár tartalmaz. Jell...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (42479589)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igazi Ritkaság! Saját lakásnak, vagy befektetési céllal is! Az Arborétum Lakóparkban exkluzív környezetben 2 fedett erkélllyel ...
88 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44443742)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Kecskemét belvárosában, kedvelt lokációban, egy felújított, 3 szobás, 4. emeleti, erkélyes lakást. a 73 m2-e...
58 500 000 HUF
801 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (14973976)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a belvárosban, liftes társasházban, három szobás, erkélyes lakás eladó, garázs vásárlási lehetőséggel. Jellemzője: ...
66 900 000 HUF
904 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (74348423)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó e...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (94444956)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten, a Március 15. Utca domb felőli végén egy 2, 5 szobás, felújított, erkélyes lakás! a lakás korábbi években es...
44 900 000 HUF
724 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (18732617)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Széchenyiváros egyik legközkedveltebb részén, a Szimferopol téren, egy rendkívül jó paraméterekkel rendelke...
53 000 000 HUF
841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (42217924)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Dobó körúton 73 m²-es, 1+2 félszobás nagy erkélyes lakás eladó! a város szívében lévő akadálymentes épületben mod...
75 500 000 HUF
1 034 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75529336)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Földszinti belvárosi gyönyörű lakás! Kecskemét belvárosában igényesen, teljes körűen felújított, nappali + 2 szobás, földszint...
72 900 000 HUF
1 157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (92633947)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a