Eladó lakás Nagykőrös környékén (2018 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 018 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73585797)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A múlt eleganciája. a jövő biztonsága. Egy maradandó érték Kecskemét egyik legértékesebb telkén. A Bem–Bónis Társasház olyan t...
76 600 000 HUF
1 255 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34296594)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét abszolút belvárosában, liftes házban, 2. emeleti, 67 m2-es, 3 szobás, nagy erkélyes lakás eladó! Jellemzők: tégla ...
65 500 000 HUF
977 611 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (22738933)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében, a Hunyadivárosban, Mátyás király körút közelében eladó egy 2 szobás, 46 nm alapter...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti csúsztatott zsalus lakás hirdetés (95318498)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyiváros cseréptetős részén, 3. emeleti, 2. 5 Szobás, csúsztatott zsalus építési móddal épült, szép állapot...
52 900 000 HUF
826 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (82843164)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyi városban, 2 szobás, 55 nm-es, napfényes lakás, bútorozva eladó! Jellemzők:. -Környéken iskola, óvoda, ü...
38 400 000 HUF
698 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (17397494)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (52892337)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kecskeméten, a Széchenyivárosban! Kecskemét közkedvelt városrészében, a Lóverseny utcában eladó egy 55 m²-...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (36544249)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es lakás. Az ingatlan jó elosztású,...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (85871345)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladó egy felújított 54 nm-es lakás. Az ingatlan jó elosztású, tágas és napfényes. Főbb jel...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (43718729)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kecskeméten, a Széchenyivárosban! Kecskemét közkedvelt városrészében eladó egy 55 m²-es, 4. emeleti, pan...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (51922943)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es, erkélyes lakás Az ingatlan jó ...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (69541432)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (53593527)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a belváros szélén eladó, téglaépítésű szigetelt társasházban, 1. emeleti klimatizált erkélyes lakás, garázzsal és s...
75 000 000 HUF
815 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75243326)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Magas minőségű belvárosi erkélyes lakás! Eladásra kínálunk egy belvárosi 58 m2-es lakást saját udvari beállóval és 4 m2-es erk...
65 900 000 HUF
1 136 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (85224511)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Tinódi utcában első emeleti, felújított, 77 nm-es lakás, két garázzsal együtt eladó, amiket az ár tartalmaz. Je...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33535397)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Műkertvárosi részen 38 m2 hasznos alapterületű tégla építésű 1. emeleti társasházi lakás eladó...
28 900 000 HUF
760 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (79523727)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás otthon Cegléd felett? Költözz a város fölé! Eladó Pest vármegyében, Cegléden, a Jászberényi úton egy 10. emeleti, 35...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79252359)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskemét egyik legkedveltebb részén, a Széchenyivárosban egy teljesen felújított, téglaépítésű, hőszigetelt, parkra néző...
35 900 000 HUF
1 282 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (79443469)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában, a Batthyány utca közelében 3 szobás, 63 m2-es, erkélyes lakás eladó! Jellemzők: világos, 5. emeleti, ...
53 500 000 HUF
849 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (82975163)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2