Eladó lakás Nagykőrös környékén (2018 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 018 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (63254424)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten, a Hunyadivárosban, 8 lakásos, tégla építésű társasházban, 61 m²-es, 2 szobás földszinti lakáskeresi új tulajdonosá...
57 900 000 HUF
949 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44336432)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában, a Batthyány utca közelében 3 szobás, 63 m2-es, erkélyes lakás eladó! Jellemzők: világos, 5. emeleti, ...
53 500 000 HUF
849 206 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (45329463)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét közkedvelt belvárosi részén kínálunk megvételre egy 61-es, IV. emeleti, teljes körűen és magas műszaki tartalommal fe...
66 000 000 HUF
1 081 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (42384763)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
57 900 000 HUF
949 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43574932)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Világos, belvárosi lakás egyedi kialakítással, önálló garázs vásárlási lehetőséggel! Eladásra kínálok egy 110 m²-es (97 m² has...
74 800 000 HUF
680 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (31424478)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Cegléd belvárosában egy belső udvaros kis lakás! Főbb jellemzők: - 50 nm - 2 szoba - új villanyhálózat - új vízvezeték...
48 500 000 HUF
970 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (73754953)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Főbb jellemzők: - tégla falazat - ingatlan hasznos alapterülete: 64 nm - jelenlegi elrendezés: Földszint: nappali-konyha-étkező...
49 000 000 HUF
653 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (53554817)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében, a Hunyadivárosban, Mátyás király körút közelében eladó egy 2 szobás, 46 nm alapter...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti csúsztatott zsalus lakás hirdetés (93789922)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyiváros cseréptetős részén, 3. emeleti, 2. 5 Szobás, csúsztatott zsalus építési móddal épült, szép állapot...
52 900 000 HUF
826 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (17544744)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kecskeméten eladó egy 2+1 szobás, teljesen felújított téglalakás. Jellemzői: - Belvároshoz közeli - 2. emeleti - 2+1 szobás (57...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33737633)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyi városban, 2 szobás, 55 nm-es, napfényes lakás, bútorozva eladó! Jellemzők:. -Környében iskola, óvoda, ü...
38 400 000 HUF
698 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (95694732)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a belváros szélén eladó, téglaépítésű szigetelt társasházban, 1. emeleti klimatizált erkélyes lakás, garázzsal és s...
75 000 000 HUF
815 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43342128)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk, Kecskemét főterétől, mindössze 5 perc sétára, egy csendes utcában polgári jellegű földszinti társasházi laká...
79 000 000 HUF
831 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (56733549)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Igényes, nappali plusz 3 szobás, 90m2-es tégla lakás eladó a belvárostól 2 perc sétáraKét belső szint Hatalmas nappali a társas...
79 000 000 HUF
877 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (54243996)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es lakás. Az ingatlan jó elosztás...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (96881975)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kecskeméten, a Széchenyivárosban! Kecskemét közkedvelt városrészében, a Lóverseny utcában eladó egy 55 m...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (79948254)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Kecskemét belvárosában, kedvelt lokációban, egy felújított, 3 szobás, 4. emeleti, erkélyes lakást. A 73 m2...
58 500 000 HUF
801 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33936843)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros kedvelt részén eladó egy 54 nm-es, teljes körűen felújított lakás. a tulajdonos külföldre költözik, így most egy...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (47159175)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Tinódi utcában első emeleti, felújított, 77 nm-es lakás, két garázzsal együtt eladó, amiket az ár tartalmaz. Je...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (59353955)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A múlt eleganciája. a jövő biztonsága. Egy maradandó érték Kecskemét egyik legértékesebb telkén. A Bem–Bónis Társasház olyan t...
76 600 000 HUF
1 255 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Nagykőrös környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal