Eladó lakás Nagykőrös környékén (2016 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 016 db
Eladó Lajosmizsei tégla lakás hirdetés (94374473)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lajosmizse, központi részén eladó egy 59 nm teljeskörűen felújított magasföldszinti, tégla lakás. a felújítás során kicserélésr...
47 500 000 HUF
805 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (41734296)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosának peremén eladásra kínálunk egy 95 nm hasznos alapterületű 3 szoba + nappalis lakást egy 50nm-es garázzsal...
93 000 000 HUF
978 947 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (78945377)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten, eladó egy 57 nm, tégla építésű, teljeskörűen felújított lakás. a Klímával felszerelt, erkélyes és 8 nm tárolóval r...
54 990 000 HUF
964 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (59949884)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét egyik kedvelt városrészében kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 2 szobás, felújított, erkélyes Lakás saját tárolóval! ...
47 490 000 HUF
879 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (78975444)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 490 000 HUF
879 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93389586)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 490 000 HUF
879 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (85354564)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 490 000 HUF
879 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34133348)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét egyik kedvelt városrészében kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 2 szobás, felújított, erkélyes lakás saját tárolóval! ...
47 490 000 HUF
879 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei egyéb lakás hirdetés (77753736)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Kivételes befektetési lehetőség Lajosmizsén – 35 millió Ft-ért! Bács-Kiskun vármegyében, a dinamikusan fejlődő és egyre kerese...
35 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (98456638)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi prémium lakás 1. emelet, 2023-as FELÚJÍTÁS! Kecskemét kedvelt részén kínálok eladásra egy minden részletében ...
53 800 000 HUF
978 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75644544)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhe...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34263846)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét belvárosában nappali+2 szobás 3. emeleti lakás! A társasházat 2002-ben építették, átgondolt tervek alapján. Kü...
77 400 000 HUF
967 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (22792544)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kizárólag a duna house KÍNÁLATÁBAN! Eladó Kecskeméten a Villanegyed szélén ez az igényesen és teljes körűen felújított, nappa...
86 000 000 HUF
819 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (14845741)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyenes téren eladó egy kiváló elrendezésű 79 nm-es tágas, napfényes erkélyes lakás Az ingatlan közel helyezkedik el a belváros...
76 990 000 HUF
974 556 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54481993)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Két lakás egy helyrajzi számon, befektetőknek eladó Kecskemét abszolút belvárosában, a Gyenes téren 4. emeleti lakás Felújítan...
110 000 000 HUF
973 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (37715529)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten egy teljes körűen felújított, 2 szobás lakás! Eladásra kínálunk egy 5. emeleti, 50 m²-es, kiváló állapotú l...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (13369293)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban i...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43947774)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezetben 2. emeleti, erkélyes lakás! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. emeleti,...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33377582)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Két lakás egy helyrajzi számon, befektetőknek eladó Kecskemét abszolút belvárosában, a Gyenes téren4. emeleti lakásFelújítandó,...
110 000 000 HUF
973 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (67874473)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten egy teljes körűen felújított, 2 szobás lakás! Eladásra kínálunk egy 5. emeleti, 50 m²-es, kiváló állapotú la...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Nagykőrös környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal