Eladó lakás Nagykőrös környékén (1996 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 996 db
Eladó Lajosmizsei egyéb lakás hirdetés (77753736)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Kivételes befektetési lehetőség Lajosmizsén – 35 millió Ft-ért! Bács-Kiskun vármegyében, a dinamikusan fejlődő és egyre kerese...
35 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (98456638)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi prémium lakás 1. emelet, 2023-as FELÚJÍTÁS! Kecskemét kedvelt részén kínálok eladásra egy minden részletében ...
53 800 000 HUF
978 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34263846)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét belvárosában nappali+2 szobás 3. emeleti lakás! A társasházat 2002-ben építették, átgondolt tervek alapján. Kü...
77 400 000 HUF
967 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (22792544)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kizárólag a duna house KÍNÁLATÁBAN! Eladó Kecskeméten a Villanegyed szélén ez az igényesen és teljes körűen felújított, nappa...
86 000 000 HUF
819 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (14845741)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyenes téren eladó egy kiváló elrendezésű 79 nm-es tágas, napfényes erkélyes lakás Az ingatlan közel helyezkedik el a belváros...
76 990 000 HUF
974 556 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54481993)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Két lakás egy helyrajzi számon, befektetőknek eladó Kecskemét abszolút belvárosában, a Gyenes téren 4. emeleti lakás Felújítan...
110 000 000 HUF
973 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (37715529)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten egy teljes körűen felújított, 2 szobás lakás! Eladásra kínálunk egy 5. emeleti, 50 m²-es, kiváló állapotú l...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (13369293)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban i...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43947774)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezetben 2. emeleti, erkélyes lakás! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. emeleti,...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33377582)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Két lakás egy helyrajzi számon, befektetőknek eladó Kecskemét abszolút belvárosában, a Gyenes téren4. emeleti lakásFelújítandó,...
110 000 000 HUF
973 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (67874473)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten egy teljes körűen felújított, 2 szobás lakás! Eladásra kínálunk egy 5. emeleti, 50 m²-es, kiváló állapotú la...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (23814363)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Kecskemét belvárosában Eladó egy lenyűgöző panorámával büszkélkedő, 88 m²-es, 4 szobás lakás a város szívében, mely a 4. emelet...
87 900 000 HUF
1 059 036 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (82742451)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38766376)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (57499356)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten eladó egy teljes körűen felújított, 2 szobás lakás! Megvételre kínálunk egy 50 m²-es, 5. emeleti, kiváló állapotú...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (46932295)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritka lehetőség a belvárosban - ilyen lakásból nagyon kevés van a piacon! Eladó Kecskemét belvárosában, 2. emeleti, 68 m2-es,...
57 900 000 HUF
851 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (76943813)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
57 900 000 HUF
851 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (91324433)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
57 900 000 HUF
851 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93349973)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten Belvárosában eladó földszinti 2 szobás 53 nm-es kellemes lakás200 nm-es saját kertrésszel kultúrált társasházban pa...
42 000 000 HUF
792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (49783654)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét belvárosának egyik legkedveltebb pontján, a Sétatér utcában egy fiatalabb építésű társasházban, III. emeleti, 8...
79 990 000 HUF
963 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Nagykőrös környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal