Eladó lakás Nyíregyháza 35 millióig (55 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Nyíregyháza 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 55 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33931547)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, a belváros közelében, a Kossuth utcában eladó egy magasföldszinti, 39 nm-es, 1 szobás lakás liftes, szigetelt tár...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42729329)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, Kossuth utcában Azonnal birtokba vehető, magasföldszinti, 1 szobás, 39 nm-es lakás eladó egy szigetelt, csúsztato...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (92377287)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, a Kossuth utcában, liftes társasház magasföldszintjén eladó egy 39 m²-es, 1 szobás lakás. Főbb jellemzők: műany...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (18368924)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Kossuth utcán liftes társasház magasföldszintjén eladásra kínálunk egy 39 m2-es, 1 szobás lakást. További jellemz...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (39544348)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza, Belvárosban a Kossuth utcában eladásra kínálok egy 39m2-es, 1 szobás, magasföldszinti lakást! További jellemzők:- ...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (32644933)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza szűk Belvárosi részén, a Kossuth utcán, eladó egy 9. emeleti 42 nm-es, 1+1 szobás, erkélyes csúsztatott zsalus ( ne...
34 900 000 HUF
830 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (86924367)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Toldi utcán szigetelt liftes társasház 4. emeletén eladásra kínálunk egy 54 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást. Tová...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (51375532)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern második emeleti társasházi otthonok Nyíregyháza kedvelt részén – a Kórház közelében Nyíregyháza egyik kedvelt, élhető v...
33 900 000 HUF
1 093 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (87728443)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Elegáns új otthonok Nyíregyháza egyik legkeresettebb környezetében Nyíregyháza kedvelt városrészén, a Kórház közelében hamaros...
30 500 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (45456386)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Ferenc körúton eladásra kínálok egy 51 m2-es, 2 szobás lakást. Az ingatlan szigetelt, panel szerkezetű társashá...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (96642334)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Ferenc körúton, 51 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt, panel építésű, 4 emeletes társasház 4. eme...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (39252575)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lokáció | Alacsony rezsi | Stabil bérleti piac | Felújítandó állapot | Befektetői kedvenc Keres olyan ingatlant, amely ...
32 000 000 HUF
914 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (25748248)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (25854933)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (83335355)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49276528)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Állomás közelében, a Toldi utcán, 54 nm-es, 2 szobás, étkezős, erkélyes, kívülről szigetelt, műanyag nyílászárókkal...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35829925)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy kiváló adottságokkal rendelkező lakást Nyíregyháza kedvelt részén, a Toldi utcán. Az 54 m²-es, 2 szoba + ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94553213)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szoba étkezős, közepes állapotú lakást! További jellemzők:- műanyag ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (34877924)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán a Vasútállomás közelében, a Huszársoron eladó egy 68 nm-es, 2 szoba, étkezős, földszinti elhelyezkedésű lakás, 3 s...
34 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (75462653)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Vasútállomás közelében, a Huszársoron kínálunk megvételre egy 68 nm-es, földszinti elhelyezkedésű, 2 szoba + ét...
34 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal