Eladó lakás Nyíregyháza 35 millióig (55 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Nyíregyháza 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 55 db
Nyíregyházán további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Nyíregyházán
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35338659)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza - 35 m² - 4. emelet Az ingatlan főbb jellemzői: - 1 nappali + fél szoba - Külön konyha - Fürdőkádas fürdőszoba wc-...
28 900 000 HUF
825 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (94449472)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34122747)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (72547993)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (86729749)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (73392638)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (94375375)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47875367)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (72747432)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38657953)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belváros közeli kedvelt utcájában, a Moszkva utcán liftes épületben, eladó egy átlagos állapotú, 3. emeleti 26 nm-e...
26 500 000 HUF
1 019 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (24869156)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár:34, 9 M Ft  TEL: 20 9 268-433  Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szoba étkezős, közepes állapotú l...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (57423337)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Belvárosában, Kossuth utcán, 39 nm-es, 1 Szobás, Földszinti Lakás Eladó! Szigetelt, csúsztatott zsalu építésű, li...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (73727253)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, Nagy konyha-étkezős, 54 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (91966534)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcán eladó egy 55 m²-es, 2 külön nyíló szobás, nagy konyha-étkezős, erkélyes lakás, szigetelt, liftes, pane...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (95944387)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi utcában, panel építésű, szigetelt, liftes társasházban nagy konyha-étkezős, 2 külön nyíló szobás, 55 nm-es,...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43562388)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 55m2-es, 2 szoba+ étkezős, közepes állapotú lakást! További jellemzők:- műanyag...
33 900 000 HUF
616 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (97326598)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán a Kossuth utcán, eladó egy 39 m²-es, 1 szobás, földszinti lakás, melynek főbb jellemzői a következőK: műanyag nyí...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (79523581)
30 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza - Belváros, Kossuth utcán, 39 nm-es 1 szobás lakás, szigetelt, liftes, csúsztatott zsalu szerkezetű társasház magas...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (95187222)
30 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42725487)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosában, a Kossuth utcán eladásra kínálok egy alacsony fenntartási költségű, magasföldszinti, 1 szobás társash...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Nyíregyházán?
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Nyíregyházán 35 millióig? Nyíregyháza településen több lakás is elérhető – itt találhatók meg az eladó Nyíregyházai lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Szabolcs-Szatmár-Bereg megye székhelyeként Nyíregyháza pezsgő lakáspiaccal rendelkezik, ahol a kereslet és kínálat folyamatosan élénk. A klasszikus polgári lakásoktól a modern társasházi lakásokig széles a választék. Ha már tisztában vagy azzal, milyen típusú lakást keresel, érdemes kiválasztani az alkategóriát a könnyebb szűréshez.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Nyíregyháza aloldalt, ahol az összes eladó Nyíregyházai ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha mégis inkább albérletet keresel Nyíregyházán, akkor az albérlet Nyíregyháza oldalon nézelődj. Gyorsabb, egyszerűbb alku: közvetlenül a tulajjal tulajdonostól eladó ingatlan Nyíregyháza.