Eladó lakás Nyíregyháza 70 millióig (1036 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Nyíregyháza 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 036 db
Nyíregyházán további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Nyíregyházán
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (83197252)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza abszolút belvárosában, teljes körűen felújított 76 nm-es, 1 nagyobb háló + 2 félszoba + Nappali teraszkapcsolattal,...
63 900 000 HUF
840 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (74114144)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálok a Szarvas utcában egy 53 m²-es, 1+2 szobás, téglaépítésű lakást, amely azonnal költözhető állapotban van. Főb...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (22479627)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk Nyíregyházán, a Vasvári Pál utcában egy 65 m²-es, felújított, 1+2 szobás lakást egy négyemeletes társasház 3....
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (54334818)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
️ Panoráma és nyugalom a Sóstói útnál – Költözzön a város felé! Szeretne egy olyan otthont, ahol a reggeli kávé mellé pazar ki...
39 990 000 HUF
952 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (39498466)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosának szívében, mindenhez közel, gyalogosan is könnyen elérhető környezetben eladó egy tágas, 69 nm-es, erké...
64 500 000 HUF
934 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (72796734)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza közkedvelt Malomkert városrészében eladó egy 72 négyzetméteres, tágas, kétszobás, nappalis lakás liftes társasház n...
59 000 000 HUF
819 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (44172594)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza egyik kedvelt részén, a Ferenc körúton kínálunk megvételre egy 61 m²-es, 2+1 szobás, jó állapotú lakást, közvetlen ...
47 900 000 HUF
785 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (26667394)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza kedvelt részén, a Kosbor utcában kínálunk megvételre egy 55 nm-es, jó elosztású lakást, amely egy liftes, négyemele...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (58327496)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Hímes városrészben eladó egy 58 nm-es, két szobás tégla lakás egy mindössze kilenc lakásos társasházban. Az ing...
52 900 000 HUF
912 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (75831314)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örökösföld kedvelt, csendes részén, egy négyemeletes, panel falazatú társasház 2. emeletén kínálok eladásra egy 53 m²-es, telje...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35553637)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza közkedvelt részén, a Stadion utcában kínálunk megvételre egy 54 nm-es 2 szobás külsőleg szigetelt, téglaépítésű tár...
46 900 000 HUF
868 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (69939524)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Örökösföldön megvételre kínálunk egy 70 m²-es, 3 szobás, tágas és világos földszinti lakást egy szigetelt, 10 emele...
52 900 000 HUF
755 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (34376799)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Nyíregyházán, az Ungvár sétányon. Szigetelt társasház 5. emeletén található, liftes épületben lévő 62 m²-es, 1 + 2...
52 400 000 HUF
845 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (97423422)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Kórház közvetlen közelében, külsőleg szigetelt, téglaépítésű társasház 2. emeletén kínálunk megvételre egy 59 nm es...
51 900 000 HUF
879 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (32564349)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza egyik legkedveltebb városrészében, a Korányi kertváros csendes, rendezett környezetében, a Kosbor utcában kínálunk ...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (37687745)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Család utcában eladó egy 4 emeletes, panel falazatú társasház 4. emeletén található, 53 nm-es, 2 szobás, jó állapot...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Irányár
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94737583)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
„Minden ingatlannak története van. ” Ez a belvárosi lakás nem csupán falak és négyzetméterek együttese – hanem egy élet lenyom...
63 000 000 HUF
818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (71246943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosának közelében eladó egy 63 m²-es (nettó 56 m²), tégla építésű, 2. emeleti lakás egy 2007-ben téglából épül...
46 900 000 HUF
837 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (69878855)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Örökösföldön kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 83 m²-es, nappali + 3 szobás, erkélyes társasházi laká...
69 900 000 HUF
842 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49626879)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Állomáshoz közel az Árpád utcán 4 emeletes társasház 4. emeletén eladásra kínálunk egy 79 nm-es, 2+2 külön nyíló sz...
43 500 000 HUF
550 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Nyíregyházán?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
← Előző oldal1 / 52 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Nyíregyházán 70 millióig? Nyíregyháza településen több lakás is elérhető – itt találhatók meg az eladó Nyíregyházai lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Szabolcs-Szatmár-Bereg megye székhelyeként Nyíregyháza pezsgő lakáspiaccal rendelkezik, ahol a kereslet és kínálat folyamatosan élénk. A klasszikus polgári lakásoktól a modern társasházi lakásokig széles a választék. Ha már tisztában vagy azzal, milyen típusú lakást keresel, érdemes kiválasztani az alkategóriát a könnyebb szűréshez.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Nyíregyháza aloldalt, ahol az összes eladó Nyíregyházai ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha mégis inkább albérletet keresel Nyíregyházán, akkor az albérlet Nyíregyháza oldalon nézelődj. Gyorsabb, egyszerűbb alku: közvetlenül a tulajjal tulajdonostól eladó ingatlan Nyíregyháza.