Eladó lakás Budapest pesti oldal (18814 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 814 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (85363343)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó Zugló zöldövezeti részén, a Szervián utcában egy világos, kiváló adottságú, azonnal költözhető tégla lakás! *** Zugló...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53973356)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított lakás újlipótváros szívében azonnal költözhető OTTHON! Budapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, ...
84 500 000 HUF
2 112 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (61593349)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XIII. kerületben egy második emeleti, 45 nm-es, amerikai konyhás nappalival, plusz egy hálószobával rendelkező 2015 évb...
84 000 000 HUF
1 866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22478947)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII kerületben 2 szobás, nagy erkélyes lakás eladó a Teve utcában! Kínálunk egy csendes, napos, amerika-konyha nappali+ szobás...
70 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (38955523)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a Havanna lakótelep központi részén egy 35nm-es, másfél szobás lakás. A ház a 70-es években épült, a lakásban az elektro...
52 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (45434374)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zugló csendes, ősfás, madárcsicsergős részén kínálok megvételre egy igazán különleges tetőtéri tégla lakást, egy 1924-ben épült...
69 800 000 HUF
930 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59345758)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VII. kerületében, Ligetváros egyik frekventált részén, a Péterfy Sándor utcában eladó egy 88 nm-es, szuterén elhelyezk...
29 900 000 HUF
339 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74472546)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálom Budapest VI. kerület Teréz körúti 88m2-es két szobás lakást. a lakás egy műemlékvédett épület harmadik emeleté...
115 000 000 HUF
1 306 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36246276)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A VIII. kerület közkedvelt részén, a dinamikusan fejlődő Corvinnegyedben kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, felújított, e...
92 500 000 HUF
1 170 886 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74482675)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium lehetőség újlipótváros szívében – stílusos otthon vagy reprezentatív iroda a szent istván PARKNÁL! Szeretne ott dolgo...
99 000 000 HUF
1 394 366 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74475541)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Életérzés a Pozsonyi úton: Ahol a történelem és a modern luxus találkozik! Szeretnél Újlipótváros szívében élni, ahol a reggel...
119 000 000 HUF
2 380 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (86437394)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, a Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 71 nm-es, 3 szobás + étkezős, erkélyes lakást, amely ...
59 900 000 HUF
767 948 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (46463599)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kispest frekventált részén, a Fő utcában kínálunk megvételre egy 52 m²-es, 1. emeleti panel lakást, liftes társasházban. Az épü...
68 500 000 HUF
1 317 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (97937247)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Világos, erkélyes lakás eladó az Örs vezér tér közelében! Https://my. Matterport. Com/show/? M=3f8mh31zyegi35zsarmi4fa7b Ela...
81 900 000 HUF
1 137 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi egyéb lakás hirdetés (69494966)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ingatlanunk Újpest legexluzívabb lokációjában, a különleges építészeti megoldásairól ismert Metrodom Panoráma Lakópark egyik 17...
165 000 000 HUF
1 918 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32477728)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó ebben a 9 lépcsőházas lakóparkban egy igazán kedves, meghitt lakás. Ez a 6-os lépcsőházban van, ami az utcafronttól a l...
105 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (54348332)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 3 fél
Eladó Újpest kertvárosi részén egy 88nm-es, jó állapotú, 4 éves teljeskörűen felújított, erkélyes, magasföldszinti, 2+3 félszob...
110 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (37897788)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
1. 5 Szobás felújított lakás a VÁROSKÖZPONTBAN! A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas! Eladásra kínálunk a x. kerület...
51 500 000 HUF
1 256 097 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (62796396)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VII. kerületben, az Izabella utcaban egy 50 m²-es, két szobás, galériás lakás egy rendezett társasház 1. emeleté...
62 490 000 HUF
1 249 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35695917)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest IX. kerületének közkedvelt részén, a Haller utca Mester utca és Vaskapu utca közötti szakaszán kínálunk megvételre egy...
53 900 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal