Eladó lakás Budapest pesti oldal (18834 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 834 db
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (49967734)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, nappali + 2 hálós, ablakos konyhás lakás eladó Újpest szívében – garázzsal és tetőtér-beépítési lehetőséggel! Budapes...
89 900 000 HUF
1 198 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96777764)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest v. kerületének szívében az Október 6. Utca elején Ön egy olyan dupla komfortos lakás tulajdonosa lehet, amely nemcsak ...
235 000 000 HUF
2 216 981 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49724937)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 8. kerületben, az Orczy-kert és a Ludovika Campus szomszédságában egy 1. emeleti, 2 különnyíló szobás, nettó 41 nm-es, ...
55 000 000 HUF
1 122 448 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (76473777)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A The Hunters Ingatlaniroda kínálatában exkluzív, 15 lakásos prémium kategóriás ingatlanfejlesztés Zugló egyik legkedveltebb zö...
144 900 000 HUF
2 070 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (77535543)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
149 900 000 HUF
1 784 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (93796444)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó 65 nm-es, loggiás lakás a Páskomliget utcában – szigetelt házban! A Páskomliget utcában, rendezett, szigetelt társasház...
72 900 000 HUF
1 121 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (99777483)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest XVII. kerületében, Rákoscsaba Újtelepen, csendes mellékutcában egy kétszintes ház földszinti, 70 nm-es, napfénye...
65 900 000 HUF
941 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99469132)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tégla építésű lakás Budapest VIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Csarnoknegyedben, az Auróra utcában a környé...
66 950 000 HUF
1 097 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (69533791)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
️ Eladó teljesen felújított lakás Budapest v. kerületében – József Attila utcában! Budapest belvárosának egyik legkeresettebb...
122 000 000 HUF
2 259 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37997939)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség, VII. kerület, bulinegyed – romkocsmák (szimpla kert), kávézók, bárok, éttermek közelében eladó egy abszolú...
103 000 000 HUF
1 716 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88133229)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest intellektuálisan nyüzsgő részében a VIII. – Kerületben eladó egy frissen felújított, lakberendező által megálmodott el...
69 900 000 HUF
1 370 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27337376)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest VIII. Ker. -Ben eladó fsz-i udvari bejáratos dupla komfortos kétszintes 40nm-es felújított lakás. Legyen első tulajd...
59 900 000 HUF
1 497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (79393553)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó nagypolgári lakás Budapest szívében -Üllői út, IX. kerület. 135Nm, 5 szoba, 2. emelet, 4, 6 m belmagasság. Felújítandó. B...
115 750 000 HUF
857 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33697123)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, hangulatos apartman eladó Újlipótváros szívében, a Pannónia utcában! Budapest egyik legkedveltebb, legélhetőbb város...
54 000 000 HUF
2 076 923 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39336273)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tágas világos 4 szobás lakás eladó a XIII. kerületben-erkély, játszótér, garázs, jó közösség! Tökéletes választás fiatal család...
149 900 000 HUF
1 441 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83322569)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, belső kétszintes lakás Nagyzugló közkedvelt részén Budapest XIV. kerületében, Nagyzugló egyik legkeresettebb...
93 500 000 HUF
1 508 064 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44445322)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapesten a XIV. kerületben eladó egy 190 nm-es, belső 2 szintes első emeleti lakás. Az ingatlan 4 szobás, teljeskörűen felújí...
190 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (54495743)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított egyszobás lakás, Budapest szívében - Kiadásra vagy álomlakásnak! Ha Budapest szívében keresel egy vadiúj, fel...
68 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47863533)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxuslakás extrákkal V. kerület Nádor utcában, pár perc sétára a Lánchídtól, 80 m2-es nappali + 2 hálószobás, duplakomfortos, ...
255 000 000 HUF
3 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47414831)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2019-Ben teljeskörű felújításon átesett 63 nm-es 3 szobás lakás keresi új gazdáját a dream house hunters kínálatában!  Az inga...
102 900 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal