Eladó lakás Budapest pesti oldal (18844 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 844 db
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (13437953)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A The Hunters Ingatlaniroda a XIII. kerület Jász utcájában kínál megvételre egy 2020-ban átadott, 53 m²-es, újépítésű, nyugati ...
111 500 000 HUF
1 715 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (54574971)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Stílusos otthon a Kálvin tér közelében! VIII. Palotanegyedben, a Baross utca elején, közel a Kálvin térhez eladó egy Bauhaus ...
92 900 000 HUF
1 658 928 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (34926333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VII. kerületben, Verseny utcában, 67m2-es, 2 szobás, műszakilag kifogástalan állapotú, földszinti, csendes, jó fényviszonyokkal...
74 900 000 HUF
1 117 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (49332583)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy 54 m²-es, 2 szobás, 7. emeleti panel lakás csendes, kertvárosi és zöldövezeti környezetben. a környék kiváló i...
72 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (25796422)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, erkélyes lakás kőbánya KÖZPONTJÁBAN! A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas! A lakás egy csúsztatott zsalu tí...
71 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb lakás hirdetés (58564737)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csepel-Sétányok egyik legkedveltebb, nyugodt és barátságos részén kínálunk megvételre egy 62 nm-es lakást! Az ingatlan három ...
58 000 000 HUF
935 483 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (43773773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpest kertvárosi részén egy 73 nm-es, jó állapotú, 2 szobás, tégla építésű lakás egy két emeletes társasház első emeleté...
79 900 000 HUF
1 094 520 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53347677)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VII. kerület – Alsó erdősor utca | 23 m² + galéria | Azonnal kiadható English below A hetedik kerület egyik legjobb részén, a...
41 990 000 HUF
1 825 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42354734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
ÁRCSÖKKENÉS! CSAK NÁLUNK! XIII. kerület, Visegrádi utcában 73 nm-es, 2 szobás lakás eladó kiváló közlekedéssel Budapest XI...
79 990 000 HUF
1 095 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (78445814)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest IX. kerületében, a Lónyay utca 54. Szám alatt, a környék egyik legkeresettebb, frekventált szakaszán kínálunk megvétel...
109 000 000 HUF
1 816 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (59374691)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Erkélyes, 35 m2-es, parkra néző panel lakás ELADÓ! XV. kerületben, Nyírpalota úton, de bent a parkban, 7 emeletes, szigetelt ...
55 900 000 HUF
1 597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (87479825)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Városi panorámás penthouse, 105 m2 TERASZ! ! VII. kerületben, Kazinczy utcában kínálunk eladásra egy 6. emeleti (legfelső szi...
713 400 000 HUF
3 794 680 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (54778729)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerület hiánytalan ellátottságú részén, tömegközlekedési eszközök, közintézmények, szolgáltatások gyűrűjében, rendezett, ...
76 900 000 HUF
1 398 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96459112)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Ritkaság a belvárosban – egy igazi nagypolgári öröklakás, ahol a történelem még ÉL. 136 M², 4 méteres belmagasság, eredeti fa...
170 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (19443393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerület, Rákoshegyen a Helikopter lakópark egyik csendes mellékutcájában eladó egy 60 nm-es, amerikai konyhás nappali + 2...
89 900 000 HUF
1 498 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (63832345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Csepelen, az Árpád utcában! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, 10. emeleti, kétszobás lakást Budapest XXI. kerületéb...
50 000 000 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (44879294)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó napfényes, 2 + 2 félszobás erkélyes lakás Újpalotán. Budapest XV. kerületében, Újpalotán kínálunk megvételre egy 68 m²-...
67 900 000 HUF
998 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43725789)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás napfényes, csendes lakás, liftes házban a horváth mihály TÉRNÉL! A környék: közlekedés tökéletes, 2 metró vona...
84 500 000 HUF
1 261 194 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (76933741)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljes körűen felújított, csendes lakás Zuglóban a Városliget szomszédságában! Budapest XIV. kerületében, kiváló közlek...
95 500 000 HUF
1 326 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23533675)