Eladó lakás Budapest pesti oldal (18842 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 842 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (51515281)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljes körűen felújított, csendes lakás Zuglóban a Városliget szomszédságában! Budapest XIV. kerületében, kiváló közlek...
95 500 000 HUF
1 326 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (59353354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljes körűen felújított, csendes lakás Zuglóban a Városliget szomszédságában! Budapest XIV. kerületében, kiváló közleked...
95 500 000 HUF
1 326 388 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (32535935)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minőségi felújított, kis lakás kiváló helyen! Eladó egy 35 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás Budapest IV. kerület...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (25737259)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, a Füredi utcában kínálunk megvételre egy 46 m2 alapterületű, 1, 5 szobás, 4. emeleti lakást. Az inga...
59 860 000 HUF
1 301 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38397737)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budaest XIII. kerület, Angyalföld rohamosan fejlődő városrészében eladó egy földszinti, egy plusz félszobás, rendkvül igényesen...
57 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87488942)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, a Nemes utcában rendezett társasházban kínálunk megvételre egy 58 m²-es, 2 külön ...
68 700 000 HUF
1 184 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79967433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a Teréz körúton, közel az Andrássy úthoz 3 szobás jó állapotú otthon! LAKÁS: Az ingatlan a harmadik emeleten helyezkedi...
168 000 000 HUF
2 126 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (99939544)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a IV. kerületben a Metrodom Panoráma Társasházban egy újszerű 8. emeleti 4 szobás, panorámás otthon! Az ingatlan szerepel...
189 900 000 HUF
2 020 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (58133547)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IV. Újpesten, a Tomori utcában eladó egy 32 m²-es, galériás felújított lakás 2025 novemberében teljes körűen felújított 1 szob...
46 500 000 HUF
1 453 125 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (94797739)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest kedvelt részén, frissen felújított, lakberendező által tervezett 29 m²-es lakás eladó! Frissen felújított garzonlakás,...
42 400 000 HUF
1 462 068 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64238453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A visszaigényelhető 2, 3 millió Ft összgű rozsdaövezeti támogatás 65, 7 millió forintra csökkenti a lakás tényleges vételi költ...
68 000 000 HUF
1 789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48272414)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 2, 94 millió Ft rozsdaövezeti támogatás visszaigénylésével a lakás ára 71, 05 millió Ft-ra csökkenthető. 2026 Novemberi áta...
73 994 517 HUF
1 644 322 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53777159)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lakás 71 nm, felosztása 2 szoba és egy fél. Építés éve 1970, a társasház jó állapotban van rendezett lépcsőházzal, lifttel. ...
105 900 000 HUF
1 491 549 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (38763423)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ferencváros legkedveltebb részén, a Mester utcában eladó egy nappali+ hálófülkés, bruttó 36 m2-es, világos, erkélyes lakás. Id...
64 900 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (73383849)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Panorámás, 5 szobás prémium lakás a Metrodom Panoráma lakóparkban – IV. kerület Budapest IV. kerületében, a díjnyertes Metrodo...
239 900 000 HUF
1 547 741 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45331396)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újlipótváros kedvelt részén a Lehel piac és a Westend City Center közelében, központi elhelyezkedésének ellenére is csendes, ny...
91 900 000 HUF
1 458 730 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (98674244)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív befektetési lehetőség a bajcsy-zsilinszky úton – kilátással a bazilikára! Kulcsrakész luxuslakás – azonnal költözhető...
285 000 000 HUF
2 766 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (43895793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Kispesten az Esze Tamás utcában egy btto 75 nm-es, belső 2 szintes, 2+1 félszobás, félig felújított, jó álla...
66 900 000 HUF
892 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (76642138)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok a XVIII. Ker. Erzsébet telepen egy 530 nm-es, 4 lakásos telken elhelyezkedő, 63 nm-es, 2+1 félszobás, előker...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (45438463)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sok lehetőséget rejtő földszinti lakás Erzsébetvárosban – akár két lakássá alakítható! Fontos: a képek között virtuálisan ber...
79 900 000 HUF
1 024 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal