Eladó lakás Budapest pesti oldal (18842 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 842 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (38838921)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljes körűen felújított, csendes lakás Zuglóban a Városliget szomszédságában! Budapest XIV. kerületében, kiváló közleked...
95 500 000 HUF
1 326 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97689541)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új lakások, ahol élni jó a 13. kerületben: Angyalföld! Kedves Érdeklődő! Készen áll élete új kalandjára? Ha praktikus, modern é...
73 044 000 HUF
1 826 100 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (88277674)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
95 500 000 HUF
1 326 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73543346)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó az Óhegy park szomszédságában, a Sörgyár utcában egy, világos, jó állapotú, nappali+1 szobás, 56m2-es, III. emeleti, lakó...
62 500 000 HUF
1 116 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (24433777)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség Újpest kertvárosi részén! Eladó egy belső kétszintes, kertkapcsolatos otthon nagy terasszal és tárolóval. a...
84 500 000 HUF
1 408 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24543385)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi stílusos stúdiólakás a Zeneakadémia szomszédságában! a lakás frissen felújított. Legyen Ön az első lakója! A VI. ke...
47 900 000 HUF
1 842 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (47595946)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó 2 szobás lakás Pesterzsébet központjában! *** Megvételre kínálok egy 1967-ben épült, 55 négyzetméteres, 3. emeleti, ...
53 990 000 HUF
981 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (79855577)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43453676)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Corvin Pláza közelében eladó felújított polgári lakás! Scroll down for English! Eladásra kínálok egy 100 nm-es, frissen felúj...
129 000 000 HUF
1 290 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13467874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
129 000 000 HUF
1 290 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43839495)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunára és kikötőre néző, vízparti lakás eladó a Marina Parton, hajókra néző terasszal! A XIII. kerület egyik legkeresettebb r...
169 900 000 HUF
2 359 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (53463746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, a Füredi utcában kínálunk megvételre egy 46 m2 alapterületű, 1, 5 szobás, 4. emeleti lakást. Az inga...
59 860 000 HUF
1 301 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (25825248)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, azonnal költözhető, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, 10 emeletes panelház, 5. emeletén, 2...
87 900 000 HUF
1 292 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99474819)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Eladó tágas - két bejáratos - 3+1 félszobás lakás - a corvin negyed szívében - csendes UTCÁBAN. *** Budapest VIII. kerületé...
119 800 000 HUF
1 060 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (44413347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületében, Óhegyen, a Bolgár utcában, 6 lakásos, tégla építésű társasházban eladó egy felújított, galériázott min...
23 900 000 HUF
1 593 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (33131128)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Kispest központi részén, a Kispesti Piac és a Lidl szomszédságában megvételre kínálok e...
34 900 000 HUF
1 057 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (26394738)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy 32 m2-es, egyszobás, komfortos laká...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43749494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Három szobás lakás BELSŐ-ERZSÉBETVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 89 nm-es, ...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43723476)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári hangulat, tágas terek és kiváló elhelyezkedés a belváros közelében! Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Lónyay...
99 760 000 HUF
1 231 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43424288)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerületében, Ligetvárosban 95 m2-es lakás ELADÓ! A VII. kerület közkedvelt részen, a Damjanich utcában kínálunk...
104 900 000 HUF
1 104 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal