Eladó lakás Budapest pesti oldal (18728 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 728 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73477722)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Európa egyik legszebb sugárútja, a kontinens első föld alatti vasútja, az Operaház, színházak, kávézók, luxusüzletek, múzeumok,...
278 000 000 HUF
2 044 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95934457)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 11
Eladásra kínálunk a Király utcában, a körúttól egy sarokra egy duplex, 5 stúdió lakássá osztott, frissen felújított, teljesen b...
359 000 000 HUF
2 162 650 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (35449496)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fiatal felnőttek figyelem! Képzeld el, hogy egy olyan exkluzív lakásban élsz, ahol a város pezsgése és a nyugalom tökéletes har...
165 000 000 HUF
1 513 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54297331)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legkedveltebb belvárosi részén kínálunk megvételre egy 52 nm-es 2 szobás lakást egy karbantartott, liftes társas...
90 000 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (28925124)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, 2 szobás lakás eladó Budapest VI. kerületében – 3%-os hitelre is Eladásra kínálunk Budapest VI. kerületében, a Ny...
89 900 000 HUF
1 341 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71888169)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIII. kerületének csendes mellékutcájában, a dinamikusan fejlődő Szabolcs közben egy 24 m²-es, galériás kis laká...
48 500 000 HUF
1 796 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (76335395)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó 106 nm-es, belső kétszintes lakás a Kápolna Kert Lakóparkban, az Ihász utcában. Elhelyezkedés: a társasház Kőbánya közp...
99 900 000 HUF
891 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (59857814)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, 2 szobás, 40 m²-es lakás eladó liftes Bauhaus házban! Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő részén, a...
83 900 000 HUF
2 097 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93394391)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy 62 m²-es, nappali + 2 hálószobás, erkélyes, dupla komfortos, 2. emeleti, udvarra néző, teljes körűen felújítot...
94 990 000 HUF
1 507 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (36466334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Csendes, kertvárosi övezetben kínáljuk eladásra ezt kellemes, jó hangulatú otthont. Amit tudni érdemes: ✅ 69 nm-es társasház...
103 500 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (77972528)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy felújítandó polgári lakás Újpest szívében, metró közelében. Amit tudni érdemes: ✅ 83 nm-es 2. emeleti társasházi l...
79 500 000 HUF
935 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (55835357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Belső-ferencvárosi befektetési lehetőség – több lakás KIALAKÍTHATÓ Budapest IX. kerületében, a Lónyay utcában, az v. kerület h...
164 900 000 HUF
942 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93949484)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Projekt bemutatása Aki többre vágyik, mint egy átlagos lakópark, most hazaérkezett! Itt élni, itt lakástulajdonosnak lenni, e...
348 950 000 HUF
3 060 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (93334494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
✅Eladó igényesen felújított, erkélyes, napfényes, 4 szobás lakás a Városliget közvetlen közelében! Eladásra kínálok egy 73 m²...
94 900 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (48233215)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tulajdonostól a XV. kerületben 53 nm-es 1 +2 félszobás panellakás ELADÓ! Az ingatlan a 8. emeleten található. a ház rendezett ...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (26335389)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Két felújítandó lakás egy áráért! ! Eladóvá vált az Éles saroknál lévő, Kőrösi Csoma Sándor úton található ötemeletes, liftes...
64 900 000 HUF
781 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38371375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos, teljesen felújított lakás a Thököly úton azonnal költözhető! Kiváló elosztás, minőségi felújítás, remek közleke...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73729168)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Városliget szomszédságában, világos, nagy belmagasságú lakás eladó kiváló otthon vagy befektetés! Világos lakás Budapest zöld s...
85 000 000 HUF
1 465 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (56784949)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás, költözhető lakás a New York Kávéház közelében világos, jól kihasználható tér 35 m²-enEladó egy 35 m²-es, galériás, az...
61 000 000 HUF
1 742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45716534)