Eladó lakás Budapest pesti oldal (18550 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 550 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37367754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a 7. kerületben, a Rottenbiller utcában! Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 77 nm-es, 2 szobás lakást Budapest VII....
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37697549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest Európa ékszerdoboza, méltán híres történelmi múltú lenyűgöző épületeiről és utcáiról. Az Andrássy út mindezek mintakép...
175 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76425793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Igazi kuriózum! Erkélyes, napfényes lakás eladó kilátással az operaházra! VI. kerületben, a Hajós utcában kínáljuk megvételre e...
109 900 000 HUF
1 772 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (91732291)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 3 szobás, 67 nm-es, jó állapotú, világos, nagypolgári lakás! Orczy negyed közkedvelt részén, közvetlen az Orczy - ker...
87 900 000 HUF
1 311 940 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (58944368)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Újpest egyik közkedvelt, kertvárosias részén, a (volt Paksi József utcai lakótelepen) Prém Margit Park közvetlen s...
59 900 000 HUF
1 032 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59235473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a 13k. Vizafogó egyik közkedvelt részén - közvetlenül a Dózsa György úti metró megállónál, de mégis csendes he...
76 900 000 HUF
1 325 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34414649)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 2 szobás lakás közvetlenül a Keleti pályaudvar mellett! Amit imádni fogsz benne - 2 világos szoba - külön wc és fürdőszob...
46 900 000 HUF
1 116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (84373341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpest (megyeri részén) a közkedvelt és méltán népszerű Izzó lakótelepen, egy 48 nm alapterületű, 2 szobás, napos és vilá...
53 900 000 HUF
1 122 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95542847)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kivételes lehetőség : Eladó a 7. kerület Erzsébetváros közkedvelt részén a Rózsák terénél, egy 40 nm alapterületű, 1+1 szobás, ...
59 500 000 HUF
1 487 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (59973922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
✅Eladó 2. 5 Szobás, 66. m2-es jó állapotú Lakás Budapest VII. kerületében, a Városligettől Pár Percre! Kiváló elhelyezkedés, ...
89 900 000 HUF
1 362 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48227329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó exkluzív 2 szobás lakás a Marina Parton vízparti társasházban! Fedezze fel a modern városi életstílus és a természet köze...
89 400 000 HUF
1 824 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37249572)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest szívében, az elegáns VI. kerületben, a Gozsdu udvar közelében eladásra kínálunk egy teljeskörűen felújított közel 100n...
145 000 000 HUF
1 479 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48293371)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
91 900 000 HUF
1 955 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (52739777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Designer által újraálmodott, azonnal költözhető, gyönyörű és modern 3 szobás, kertkapcsolatos otthon Zugló szívébenTeljes körű ...
129 000 000 HUF
1 343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55412556)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakást keresel Budapest belvárosában saját magad vagy irodád számára? Megvan amit keresel. a XIII. kerületben, a Váci úton elad...
131 000 000 HUF
2 079 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37161936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a 6. kerületbnen a westend közvetlen vonzáskörzetében, nagyon közel a Podmaniczky utcához, ezt a jó állapotú (...
47 500 000 HUF
1 032 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75597963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálom a 13k. Vizafogó nagyon közkedvelt részén - pár perc sétára a Dózsa György úti metró megállótól - ezt az 53 nm....
76 900 000 HUF
1 450 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (18485744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Tágas, belső kétszintes, 5 szobás lakás Óhegy szívében – akár két lakóegységgé alakítható Budapest x. kerületének kedvelt, cse...
99 990 000 HUF
943 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (73456593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó egy kiváló állapotban lévő, 3 éve teljes körűen felújított, 70m2-es, modern duplex lakás Budapest v. kerületében, a Kossu...
99 500 000 HUF
2 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (39654655)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Újpest Városkapu metró megálló közelében, csendes mellékutcában újépítésű lakások eladók. Válassza ki lakását most és egyedi í...
120 354 000 HUF
1 523 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal