Eladó lakás Pilisszentlászló 80 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Pilisszentlászló 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
Pilisszentlászlón további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Pilisszentlászlón
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (43443473)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szentendrén eladó egy földszintes TÉGLALAKÁS! KÖRNYEZET, ELHELYEZKEDÉS A lakás Szentendre csendes, nyugodt részén található,...
34 900 000 HUF
1 125 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori tégla lakás hirdetés (58583663)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Rusztikus elegancia, természetbe simuló otthonok a Szentendrei-szigeten – 4 egyedi lakás egy hangulatos apartmanházban, 400 mét...
36 900 000 HUF
785 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi tégla lakás hirdetés (94576755)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pomázon a központban jó állapotú, 2 szobás 44nm-es lakás. A pomázi lakás főbb paraméterei: •vegyes falazat 55-60 centis...
41 900 000 HUF
952 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori tégla lakás hirdetés (46782941)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 900 000 HUF
798 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui tégla lakás hirdetés (37955533)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Körültekintő Ingatlan 26LL9042 Megtekintés és bővebb információ: Elisher Nándor +36202449544 Leányfalu domboldalában családi ...
48 000 000 HUF
380 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori tégla lakás hirdetés (44669583)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Visegrádi egyéb lakás hirdetés (36893639)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunai panoráma, nyugalom és Visegrád varázsa egyetlen otthonban! Eladó Visegrádon egy 53 nm-es, nappali + 1 szobás lakás, 12 ...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi egyéb lakás hirdetés (76966424)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pomáz kedvelt részén, a Vörösmarty lakókertben eladó egy 38 nm-es tetőtéri lakás. A garzon nagyon jó elosztású, helyiségei: ...
54 900 000 HUF
1 444 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei panel lakás hirdetés (11943939)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 55 m²-es, 2 szobás, teraszos lakást – Szentendre, Püspökmajor lakótelepen. Műszaki adatok és felszerelts...
63 900 000 HUF
1 161 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (37362494)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! Szentendrén, közel a Bükkös patakhoz, a Duna-parthoz és a belvároshoz, 35nm-es galériázott ...
64 500 000 HUF
2 015 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi tégla lakás hirdetés (21576893)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó, költözhető lakás pomázon- elkészült legújabb azonnal birtokbavehető LAKÁSUNK! Pomáz új, zárt rendszerű lakóparkjában, ...
64 900 000 HUF
1 201 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi tégla lakás hirdetés (37524767)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó belső 2 szintes, panorámás lakás POMÁZON Eladó egy 2. emeleti, bruttó 73nm-es, nappali+ 2 hálószobás, galériás, a lépcső...
65 000 000 HUF
955 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei panel lakás hirdetés (22474322)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szentendrén eladó egy i. emeleti panellakás, amely zöld, parkosított udvarra néz, nyugodt, csendes KÖRNYEZETBEN A KÖRNYÉK: A ...
68 900 000 HUF
1 252 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui tégla lakás hirdetés (72413522)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tahitótfalu közkedvelt, hegy felőli oldalán eladó 88nm-es sorházi lakás! Tahitótfalu központi részétől sétatávolságra eladó egy...
69 900 000 HUF
794 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei panel lakás hirdetés (73347625)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Lakótelepen Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 4 Épület emeleteinek száma: 4 Tájolása: Dél-nyugai tá...
72 900 000 HUF
1 458 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei panel lakás hirdetés (84446544)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szentendrén, a Károly utcában eladó egy 55 m²-es, 3 szobás, kiváló állapotú társasházi panel lakás a 4. emeleten. Az ingatlan ...
73 800 000 HUF
1 250 847 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (51414974)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szentendre kedvelt városrészében, Füzes park lakótelepen, csendes, kertvárosi hangulatú, utcában, jó közlekedés és ellátottság ...
74 900 000 HUF
1 117 910 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (54688432)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panorámás, erkélyes 3 szobás lakás Szentendrén, a közkedvelt Füzes Parkban! Elrendezés praktikus, jól kihasználható, al...
74 900 000 HUF
1 152 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobánkai tégla lakás hirdetés (71985258)
6 hónapnál régebbi hirdetés