Eladó lakás Pilisszentlászló 20 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Pilisszentlászló 20 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
Pilisszentlászlón további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Pilisszentlászlón
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Pilisvörösvári egyéb lakás hirdetés (74787165)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Már leköthetők! Megfizethető árú új építésű ikerház felek, Pilisvörösvár központi részén 2026 év végi átadással/birtokbavétel...
99 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szobi tégla lakás hirdetés (64728696)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó egy 2 +1 fél szobás sorlakás Szob Duna-parthoz közeli részén. Az ingatlan teljes körű felújításra sz...
16 000 000 HUF
355 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (59395639)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Vácon, Deákvár frekventált részén lévő, beépítésre váró tetőtér! A víz és szennyvíz kiállást már felvitték, az áramot m...
18 500 000 HUF
201 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb lakás hirdetés (41933245)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Vác Alsóvároson egy utcai bejáratos üzlethelyiséget. Az üzlet frekventált helyen van, alapterülete 13 nm, j...
19 990 000 HUF
1 537 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi egyéb lakás hirdetés (47954452)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dorogon, új építésű, modern kialakítású 48, 6 m2 földszinti, társasházi lakás családiházas környezetben. A 8 lakásos tár...
55 HUF
1 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berkenyei tégla lakás hirdetés (82467428)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Berkenyén eladó egy 22 lakásos, befejezés előtt álló társasház-projekt. a közelében vasúti megálló is található, Berkenye infra...
476 140 HUF
13 604 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (37683363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 3 fél
Cserére kínáljuk 3. kerületi önkormányzati lakásunkat lakható ingatlanra értékegyeztetéssel. Kolosy tér közelében, frekventált ...
10 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (95188454)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan - csillaghegy - III. kerület - közel a DUNÁHOZ! Budapest III. kerület, Csillaghegy részén ajánlom figyelmébe e...
23 625 000 HUF
502 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (28328744)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás garzon újpesten, a bródy imre gimnázium közelében! 🏡 Az Újpesti Bródy Imre Gimnázium közelében, 1 emele...
24 900 000 HUF
1 131 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (79411783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óbudán, az Óbudai Egyetem közelében, 26 nm-es, jól kiadható, felújított ingatlan eladó! Ajánlatunk elsősorban azok számára ideá...
26 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (35721763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó földszinti lakás Vác egyik legkedveltebb részén, a Burgundián! 35 Nm-es, felújítandó földszinti sorházi lakás ideális v...
27 500 000 HUF
785 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (62197756)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kertkapcsolatos lakás eladó Vác–Deákváron! Csendes környezet - Saját telekrész - Alacsony rezsi Vác–Deákvár kedvelt részén, ...
29 900 000 HUF
996 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (23353956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon központi helyen, négylakásos társasház földszintjén eladó 32 nm-es téglalakás. Nappali, konyha-étkező kialakítású, ille...
31 900 000 HUF
996 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (43573226)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vác belvárosában eladó egy 33 nm-es, közös udvaros lakás, amely ideális választás lehet akár első lakásnak, akár befektetésnek....
32 000 000 HUF
969 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73845595)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
23 625 000 HUF
502 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (65842346)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
26 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (34273843)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót kö...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (55434232)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IV. kerületben a Perényi Zsigmond utcában eladó egy 15 m2+ 10nm galériás, belső udvarra néző, 1 szobás, gázkonvektor fűtésű, mű...
27 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34994871)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Bródy Imre Gimnázium közelében, 1 emeletes társasházban eladó egy 29 nm-es, 1 szobás, félszuterén téglalakás, amely költözhe...
27 900 000 HUF
962 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (84178553)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy frekventált helyen található ingatlan szuper ÁRON! Budapest III. kerületében kínálom eladásra ezt a remek adottságo...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Pilisszentlászlón?

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Pilisszentlászlón 20 millióig? Ha Pilisszentlászló településen keresel egy jó lakást, jó helyen jársz – itt érhetők el az eladó Pilisszentlászlói lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Pilisszentlászló Pest megye egyik falva. Ezek az ingatlanok általában egyszerűbbek, de rendkívül kedvező árúak. A kiváló közlekedési kapcsolatok miatt sokan keresnek itt lakást, elkerülve a fővárosi nyüzsgést. Ha már tisztában vagy azzal, milyen típusú lakást keresel, érdemes kiválasztani az alkategóriát a könnyebb szűréshez.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Pilisszentlászló aloldalt, ahol az összes eladó Pilisszentlászlói ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Pilisszentlászlón keresel eladó lakást, akkor érdemes körül nézned az eladó lakás Pest megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó lakás Budapest oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Pilisszentlászlón, akkor az albérlet Pilisszentlászló oldalon nézelődj. Kizárólag magánszemélyek által hirdetett ingatlanok: tulajdonostól eladó ingatlan Pilisszentlászló.