Eladó lakás Sárvár 80 millióig (27 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Sárvár 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 27 db
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (18331523)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Sárvár belvárosában épülő 10 lakásos társasházban egy nettó 50 nm alapterületű (bruttó 59, 17 nm) tetőtéri ...
73 800 000 HUF
1 085 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (26676159)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Sárvár belvárosában épülő 10 lakásos társasházban egy nettó 47 nm alapterületű 1. emeleti lakást 5, 58 nm-e...
54 700 000 HUF
1 094 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (34374732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Sárvár belvárosában épülő 10 lakásos társasházban egy nettó 41 nm alapterületű földszinti lakást. A lakás...
45 500 000 HUF
1 109 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (63867345)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Sárvár belvárosában épülő 10 lakásos társasházban egy nettó 44 nm alapterületű földszinti lakást 10 nm-es t...
53 400 000 HUF
1 112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (88822979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sárváron a termálfürdő közelében épülő 6 lakásos társasházban kínálunk vételre egy nettó 53 nm alapterületű földszinti lakást 1...
56 040 500 HUF
1 057 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (77848594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sárváron a termálfürdő közelében épülő 6 lakásos társasházban kínálunk vételre egy nettó 53 nm alapterületű első emelti lakást ...
58 662 500 HUF
1 106 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (38894765)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sárváron a termálfürdő közelében épülő 6 lakásos társasházban kínálunk vételre egy nettó 29 nm, bruttó 40 nm alapterületű tetőt...
38 194 750 HUF
954 868 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Sárváron?
← Előző oldal2 / 2 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal