Eladó lakás Szada 40 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Szada 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
Szadán további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Szadán
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (34273843)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót kö...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi tégla lakás hirdetés (14549348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kerepes központi részén, egy 3 lakásos társasházban eladó egy felújítandó, 45 m²-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan tégla falaza...
26 900 000 HUF
538 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői tégla lakás hirdetés (43125746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Gödöllő központjában, közös udvarral rendelkező társasházban jó állapotú lakás eladó! A 36nm-es lakásban konyha-étkező, egy s...
34 000 000 HUF
944 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszódi tégla lakás hirdetés (45542637)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1723 nm-es telken található 36 nm-es felújítandó (bontandó) társasházi lakás! a tágas telek kiváló lehetőséget kínál befe...
22 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (95595287)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót k...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (47863267)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunakeszi Gyártelepen a Kandó Kálmán sétányon, 2. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás haszonélvezeti joggal terhelten eladó. ( F...
29 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri tégla lakás hirdetés (3797532741)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hello Ingatlaniroda Ingatlanközvetítéssel foglalkozunk kiemelten Csömörön és a környékén. Már meglévő ügyfeleink számára kere...
30 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (98748461)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Készpénzes vásárlók, befektetők FIGYELEM! ! ! Dunakeszi kedvelt részén nettó 63m2-es kertkapcsolatos házrész keresi új tulajdon...
32 900 000 HUF
522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (83626682)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes körű felújítás alatt lévő, modern kialakítású 2 szobás lakás Dunakeszi központjában! Zárt belső udvarban kín...
36 900 000 HUF
858 139 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (34953746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak készpénzes VEVŐKNEK! Eladó felújított lakás Dunakeszi központi részén, a főút mentén! Dunakeszi frekventált, központi ...
36 900 000 HUF
802 173 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (92434559)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunakeszi központi részén eladó nettó 41 nm-es, felújított tégla lakás. Hőtartása nagyon jó, duplán rakott tégla falazattal r...
36 900 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszódi tégla lakás hirdetés (99443874)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon Aszód központjában! A 35 négyzetméteres földszinti társasházi lakás Aszód főutcáján található, de a kb. 10 Méter...
38 000 000 HUF
1 085 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (89839444)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dunakeszi központi részén található, 30 m²-es, újszerű állapotú ingatlan. Az ingatlan jogi besorolása: üzlethelyiség, ezé...
38 000 000 HUF
1 266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (88755596)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kistarcsa központi helyén, de egy csendes mellékutcában, kertvárosi környezetben eladó az alábbi garzon lakás. Amit tudni érd...
39 900 000 HUF
1 108 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (93476373)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kistarcsán kínálok megvételre egy 32 négyzetméteres, egyszobás, téglaépítésű lakást a Penny mögötti lakóparkban. Praktikus vál...
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34958333)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bp. 14. Ker. Zugló 36nm önkormányzati vízórás szobakonya 14m ft Zugló központ, Utcai (világos Déli panorámás), száraz. Burkola...
14 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (28328744)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás garzon újpesten, a bródy imre gimnázium közelében! 🏡 Az Újpesti Bródy Imre Gimnázium közelében, 1 emele...
24 900 000 HUF
1 131 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (33498924)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XV. kerületében, Rákospalotán kínálok megvételre egy 2025-ben épült, újszerű állapotú, téglaépítésű ikerházrészt. a ko...
25 000 000 HUF
1 136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (27335524)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (43931342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok a 15. Bocskai utcában, a Szentmihályi úttól nem messze lévő újszerű 40nm, 1 szobás +nappali+konyhás lakás laká...
27 000 000 HUF
675 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Szadán?

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Szadán 40 millióig? Ha Szada településen keresel egy jó lakást, jó helyen jársz – itt érhetők el az eladó Szadai lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Szada Pest megye egyik falva. Ezek az ingatlanok általában egyszerűbbek, de rendkívül kedvező árúak. A kiváló közlekedési kapcsolatok miatt sokan keresnek itt lakást, elkerülve a fővárosi nyüzsgést. Ha már tisztában vagy azzal, milyen típusú lakást keresel, érdemes kiválasztani az alkategóriát a könnyebb szűréshez.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Szada aloldalt, ahol az összes eladó Szadai ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Szadán keresel eladó lakást, akkor érdemes körül nézned az eladó lakás Pest megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó lakás Budapest oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Szadán, akkor az albérlet Szada oldalon nézelődj. Kizárólag magánszemélyek által hirdetett ingatlanok: tulajdonostól eladó ingatlan Szada.