Eladó lakás Székesfehérvár 70 millióig (284 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Székesfehérvár 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 284 db
Székesfehérváron további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Székesfehérváron
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (22763253)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Deák Ferenc utcában első emeleti kétszobás felújításra szoruló lakás eladó. Erkélyes 2 szobás, első emeleti belső parkra néző,...
52 200 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (36345692)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Székesfehérváron a belvárosban, jól karbantartott 10 emeletes panelépület negyedik emeletén, egy 53 nm-es két...
55 500 000 HUF
956 896 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (22574127)
7 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron a Mikes Kelemen utcában eladó 4. emeleti, 56 m2-es, 2 szobás felújított lakás! A lakás 2 szoba, konyha, elős...
61 500 000 HUF
1 098 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (94732314)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181890 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás. Fel...
54 000 000 HUF
1 018 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (38894814)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
L-004834. Egyedi hangulatú, tégla lakás eladó, a köfém lakótelep közelében, saját tárolóval. A lakás egy 3 szintes, csendes t...
29 000 000 HUF
1 035 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (42293375)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérvár Rádió lakótelepen eladó egy 2 szobás, tégla építésű, 52 nm-es, 2. emeleti, erkélyes lakás szigetelt épületben, e...
44 900 000 HUF
863 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (34362442)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron a Sóstó Természetvédelmi Terület közelében, egy téglából épült társasház első emeletén, galériás 53 nm-es 2 sz...
54 900 000 HUF
946 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (85314223)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron, a közkedvelt Salétrom utcában eladó egy 1. emeleti, 49 m²-es, 2 szobás, világos lakás francia erkéllyel. a la...
49 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (62344946)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron, belváros közelében, 2 szobás lakás keresi új tulajdonosát. Az ingatlan egy 12 lakásos, rendezett lakóközösség...
44 900 000 HUF
847 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (77344787)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 62 m²-es, kiváló elosztású, 5. emeleti panellakás Székesfehérvár egyik legkeresettebb környékén, a Belvárost határoló...
57 900 000 HUF
827 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (97824447)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Székesfehérváron igen kedvelt környéken eladó egy teljeskörű felújításon átesett, 60 nm-es, 4. emeleti lakás. a felújítás érint...
64 900 000 HUF
1 081 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (98396973)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron a Mikes Kelemen utcában, 4. emeleten eladó egy 56 m2-es, tehermentes lakás. a lakás fel lett újítva, mivel nem...
61 500 000 HUF
1 098 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (15887944)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A város szívében eladásra kínálunk egy Tolnai utcai, 4. emeleti, 2 + fél szobás gyöngyszemet! a 4. emeletről csodás kilátás nyí...
62 000 000 HUF
1 068 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári csúsztatott zsalus lakás hirdetés (86842263)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Lövölde utcában eladó egy csúsztatott zsalus épületben, tégla válaszfalakkal épült, 3. emeleti, 56 nm-es lakás. Az épület szi...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (41461933)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
44 900 000 HUF
847 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (49266728)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (59421155)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Székesfehérváron, Maroshegyi városrészen Rádió lakótelepen lévő azonnal költözhető 52 m2-es társasházi lakás. Az ingatl...
44 780 000 HUF
861 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (29232493)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Székesfehérváron, egy 35 négyzetméteres panellakás. Az ingatlan az utca irányába tekint, ami kiváló fényviszonyokat bizto...
40 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (41937333)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2